DAmediaAktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | — | 54 | 4533 | 5848 | 8440 | 6617 | 25 156 | 31 803 |
| Pamatlīdzekļi kopā | — | 569 | 296 | 0 | 0 | 7980 | 11 784 | 6886 |
| Aktīvi kopā | — | 623 | 4829 | 5848 | 8440 | 14 597 | 36 940 | 38 689 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | — | 2636 | 1135 | 2038 | 3647 | 6092 | 9119 | 4389 |
| Ilgtermiņa saistības | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | — | 2636 | 1135 | 2038 | 3647 | 6092 | 9119 | 4389 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | — | -2013 | 3694 | 3810 | 4793 | 8505 | 27 821 | 34 300 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 0 | 3 | 2 | 2 | 4 | 5 | 7 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: DAmedia
Pārskats
DAmedia (reģ. nr. 40008282670) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Strautu iela 46.
Finanšu rezultāti
2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 7). 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 38 689 € un pašu kapitāls 34 300 € (88,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.