Tal-54Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 23 968 | 29 349 | 31 535 | 16 013 | 26 511 | 6876 | 18 530 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 23 968 | 29 349 | 31 535 | 16 013 | 26 511 | 6876 | 18 530 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 17 145 | 5138 | 11 908 | 15 688 | 26 725 | 7856 | 9076 |
| Ilgtermiņa saistības | 6665 | 23 918 | 19 185 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 23 810 | 29 056 | 31 093 | 15 688 | 26 725 | 7856 | 9076 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 158 | 293 | 442 | 325 | -214 | -980 | 9454 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Tal-54
Pārskats
Tal-54 (reģ. nr. 40008287108) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tallinas iela 54 k-2 - 20.
Finanšu rezultāti
2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 18 530 € un pašu kapitāls 9454 € (51,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.