"NAUTRĒNI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | — | 1358 | 5866 | 8238 | 11 864 | 15 546 | 20 306 |
| Pamatlīdzekļi kopā | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | — | 1358 | 5866 | 8238 | 11 864 | 15 546 | 20 306 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | — | 816 | 1462 | 2016 | 1535 | 1298 | 1559 |
| Ilgtermiņa saistības | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | — | 816 | 1462 | 2016 | 1535 | 1298 | 1559 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | — | -117 | 78 | 1029 | 2499 | 3781 | 5247 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "NAUTRĒNI"
Pārskats
"NAUTRĒNI" (reģ. nr. 40008287907) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Biķernieku iela 244 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 20 306 € un pašu kapitāls 5247 € (25,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 6.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.