"Palangas 6"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | — | — | 182 | 988 739 | 952 182 | 919 513 |
| Pamatlīdzekļi kopā | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | — | — | 182 | 988 739 | 952 182 | 919 513 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | — | — | 5266 | 2520 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | — | — | 0 | 973 318 | 935 200 | 900 047 |
| Saistības kopā | — | — | 5266 | 975 838 | 935 200 | 900 047 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | — | — | -5084 | 12 901 | 16 982 | 19 466 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 1 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "ADMIN GROUP" — 2 kopīgas personas
- "Argentīnas kultūras biedrība "CASA ARGENTINA""
- "MK Mednis"
Kopsavilkums: "Palangas 6"
Pārskats
"Palangas 6" (reģ. nr. 40008292166) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Palangas iela 6 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā darbinieku skaits bija 4. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 919 513 € un pašu kapitāls 19 466 € (2,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.