"GREM"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3492 | 12 313 | 66 446 | 136 282 | 296 053 | 414 219 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 95 | 5602 | 6245 | 6808 | 7514 | 3708 |
| Aktīvi kopā | 3587 | 17 915 | 72 691 | 143 090 | 303 567 | 417 927 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 210 | 3872 | 7787 | 10 317 | 68 760 | 56 010 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 210 | 3872 | 7787 | 10 317 | 68 760 | 56 010 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 3377 | 14 043 | 64 904 | 132 773 | 234 807 | 361 917 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "GREM & CO" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: "GREM"
Pārskats
"GREM" (reģ. nr. 40008300406) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lielirbes iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 417 927 € un pašu kapitāls 361 917 € (86,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.