Rīgas rajona Ķekavas pagasta L.Klentakas zemnieku saimniecība "VIRŠKALNI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 36 973 | 45 533 | 51 864 | 62 166 | 92 167 | 123 073 | 174 743 | 191 470 | 184 200 | 197 426 | 237 041 | 239 194 | 274 620 | 299 805 | 187 324 | 119 767 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3260 | 6029 | 5255 | 11 670 | 27 737 | 29 243 | 19 771 | 13 653 | 10 910 | 17 875 | 13 539 | 14 524 | 21 143 | 762 | 104 | 0 |
| Aktīvi kopā | 40 233 | 51 562 | 57 119 | 73 836 | 119 904 | 152 316 | 194 514 | 205 123 | 195 110 | 215 301 | 250 580 | 253 718 | 295 763 | 300 567 | 187 428 | 119 767 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 674 | 5902 | 8048 | 16 881 | 15 111 | 86 423 | 132 031 | 173 693 | 162 975 | 166 365 | 196 406 | 199 816 | 247 179 | 250 461 | 202 058 | 151 545 |
| Ilgtermiņa saistības | 71 215 | 59 625 | 66 383 | 64 318 | 114 174 | 74 449 | 70 574 | 37 453 | 32 581 | 42 641 | 41 742 | 38 675 | 29 939 | 29 610 | 29 312 | 7839 |
| Saistības kopā | 71 889 | 65 527 | 74 431 | 81 199 | 129 285 | 160 872 | 202 605 | 211 146 | 195 556 | 209 006 | 238 148 | 238 491 | 277 118 | 280 071 | 231 370 | 159 384 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 12 230 | 17 691 | -3348 | 9679 | 2849 | 467 | 1414 | 2068 | 5577 | 6741 | 6137 | 2795 | 3418 | 1649 | -64 438 | 4325 |
| Pašu kapitāls kopā | -33 033 | -15 342 | -18 690 | -9011 | -9972 | -9505 | -8091 | -6023 | -446 | 6295 | 12 432 | 15 227 | 18 645 | 20 496 | -43 942 | -39 617 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 59 081 | 45 233 | 76 996 | 79 634 | 164 699 | 213 286 | 211 415 | 198 481 | 173 008 | 169 663 | 212 009 | 221 991 | 143 309 | 122 183 | 58 842 | 7444 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 13 317 | 19 541 | -1737 | 11 535 | 5604 | 5218 | 2443 | 6321 | 13 209 | 13 831 | 14 487 | 4365 | 4004 | 20 481 | 22 639 | 70 845 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 230 | 17 691 | -3348 | 10 219 | 3276 | 1389 | 2443 | 3763 | 5577 | 6741 | 6137 | 2795 | 3418 | 1649 | -64 438 | 4325 |
| Pārskata gada peļņa | 12 230 | 17 691 | -3348 | 9679 | 2849 | 467 | 1414 | 2068 | 5577 | 6741 | 6137 | 2795 | 3418 | 1649 | -64 438 | 4325 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 6 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 9 | 6 | 4 | 4 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Rīgas rajona Ķekavas pagasta L.Klentakas zemnieku saimniecība "VIRŠKALNI"
Pārskats
Rīgas rajona Ķekavas pagasta L.Klentakas zemnieku saimniecība "VIRŠKALNI" (reģ. nr. 40101000837) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Jaunsils, "Virškalni".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 7444 €, par 87,3% mazāk nekā gadu iepriekš (58 842 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 12,9% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 4325 € (58,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 7444 €.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-39 617 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.