Zemnieku saimniecība "STRĒLNIEKI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7672 | 10 805 | 19 755 | 28 154 | 31 003 | 30 029 | 35 989 | 63 018 | 75 016 | 57 500 | 86 001 | 119 688 | 111 009 | 89 077 | 85 085 | 104 016 | 92 751 | 109 668 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 72 370 | 68 416 | 114 614 | 108 827 | 134 306 | 137 548 | 196 798 | 199 846 | 283 836 | 296 232 | 282 193 | 260 857 | 240 510 | 224 908 | 235 954 | 213 163 | 172 319 | 272 213 |
| Aktīvi kopā | 80 042 | 79 221 | 134 369 | 136 981 | 165 309 | 167 577 | 232 787 | 262 864 | 358 852 | 353 732 | 368 194 | 380 545 | 351 519 | 313 985 | 321 039 | 317 179 | 265 070 | 381 881 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4048 | 3021 | 3568 | 3721 | 16 372 | 15 689 | 6444 | 4553 | 6410 | 3778 | 4805 | 4565 | 2907 | 2651 | 6398 | 3564 | 2115 | 3627 |
| Ilgtermiņa saistības | 31 467 | 30 777 | 91 890 | 89 890 | 91 390 | 85 390 | 109 499 | 110 248 | 164 012 | 134 012 | 130 012 | 114 012 | 102 012 | 100 074 | 100 074 | 100 074 | 100 074 | 220 074 |
| Saistības kopā | 35 515 | 33 798 | 95 458 | 93 611 | 107 762 | 101 079 | 115 943 | 114 801 | 170 422 | 137 790 | 134 817 | 118 577 | 104 919 | 102 725 | 106 472 | 103 638 | 102 189 | 223 701 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3594 | 896 | 55 650 | 4459 | 14 177 | 8951 | 22 226 | 31 219 | 40 367 | 27 512 | 17 435 | 28 591 | -15 368 | -35 340 | 3307 | -1026 | -50 660 | -4701 |
| Pašu kapitāls kopā | 44 527 | 45 423 | 38 911 | 43 370 | 57 547 | 66 498 | 116 844 | 148 063 | 188 430 | 215 942 | 233 377 | 261 968 | 246 600 | 211 260 | 214 567 | 213 541 | 162 881 | 158 180 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 24 016 | 33 603 | 33 775 | 46 151 | 65 614 | 51 854 | 81 351 | 71 253 | 105 619 | 125 916 | 112 995 | 105 283 | 73 000 | 48 429 | 98 928 | 79 395 | 50 038 | 94 993 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1607 | 2226 | 55 851 | 4539 | 15 405 | 11 206 | 26 410 | 35 870 | 41 109 | 28 655 | 17 435 | 28 591 | -13 648 | -35 340 | 3307 | -1026 | -50 660 | -4701 |
| EBITDA | 5572 | 10 983 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3320 | 1239 | 55 650 | 4459 | 14 986 | 10 680 | 26 230 | 35 870 | 41 109 | 28 655 | 17 435 | 28 591 | -13 648 | -35 340 | 3307 | -1026 | -50 660 | -4701 |
| Pārskata gada peļņa | -3594 | 896 | 55 650 | 4459 | 14 177 | 8951 | 22 226 | 31 219 | 40 367 | 27 512 | 17 435 | 28 591 | -15 368 | -35 340 | 3307 | -1026 | -50 660 | -4701 |
| Darbaspēka izmaksas | 14 676 | 8304 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 7179 | 8757 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 6 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Zemnieku saimniecība "STRĒLNIEKI"
Pārskats
Zemnieku saimniecība "STRĒLNIEKI" (reģ. nr. 40101001457) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., "Strēlnieki".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 94 993 €, par 89,8% vairāk nekā gadu iepriekš (50 038 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 4701 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 31 664 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 381 881 € un pašu kapitāls 158 180 € (41,4% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.