Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TANTRA-L"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 64 751 € (96% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 583 | 15 584 | 17 210 | 26 571 | 23 868 | 18 946 | 21 128 | 12 204 | 18 090 | 39 829 | 31 700 | 69 823 | 74 628 | 81 247 | 175 281 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1990 | 4073 | 3692 | 3614 | 1868 | 691 | 640 | 307 | 440 | 159 | 6484 | 5990 | 5703 | 4268 | 1424 |
| Aktīvi kopā | 12 573 | 19 657 | 20 902 | 30 185 | 25 736 | 19 637 | 21 768 | 12 511 | 18 530 | 39 988 | 38 184 | 75 813 | 80 331 | 85 515 | 176 705 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1156 | 2990 | 1908 | 1296 | 2063 | 2269 | 8800 | 7443 | 13 709 | 33 352 | 21 173 | 51 508 | 46 454 | 17 908 | 143 471 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1156 | 2990 | 1908 | 1296 | 2063 | 2269 | 8800 | 7443 | 13 709 | 33 352 | 21 173 | 51 508 | 46 454 | 17 908 | 143 471 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 7417 | 4831 | 10 503 | 8736 | 9822 | 4700 | 5421 | -3199 | 5165 | 1814 | 10 376 | 7294 | 9572 | 33 729 | 30 378 |
| Pašu kapitāls kopā | 11 417 | 16 667 | 18 994 | 28 889 | 23 673 | 17 368 | 12 968 | 5068 | 4821 | 6636 | 17 011 | 24 305 | 33 877 | 67 607 | 33 234 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 39 839 | 23 768 | 35 678 | 43 921 | 37 441 | 44 803 | 97 772 | 57 909 | 52 383 | 152 768 | 224 279 | 290 528 | 311 243 | 383 467 | 391 815 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 8790 | 5704 | 12 360 | 10 298 | 11 737 | 5705 | 6336 | -3199 | 5165 | 1814 | 10 376 | 7294 | 9647 | 33 892 | 46 629 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8790 | 5704 | 12 360 | 10 298 | 11 737 | 5705 | 6336 | -3199 | 5165 | 1814 | 10 376 | 7294 | 9647 | 33 892 | 46 629 |
| Pārskata gada peļņa | 7417 | 4831 | 10 503 | 8736 | 9822 | 4700 | 5421 | -3199 | 5165 | 1814 | 10 376 | 7294 | 9572 | 33 729 | 30 378 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 8 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 8176 | 0 | 15 038 | 11 005 | 9821 | 4701 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 751 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TANTRA-L"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TANTRA-L" (reģ. nr. 40102000656) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Meža iela 2A - 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 391 815 €, par 2,2% vairāk nekā gadu iepriekš (383 467 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 30 378 € (7,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 182 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 176 705 € un pašu kapitāls 33 234 € (18,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.