Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRĪSLIS UN PARTNERI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 26 258 | 18 972 | 25 369 | 44 674 | 59 209 | 35 090 | 88 878 | 85 110 | 84 002 | 84 069 | 66 554 | 27 688 | 18 968 | 7707 | 8671 | 10 925 | 11 740 | 12 796 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 119 372 | 100 132 | 89 843 | 81 900 | 87 698 | 79 593 | 105 501 | 95 050 | 84 597 | 76 966 | 70 403 | 64 045 | 58 280 | 52 598 | 46 915 | 41 235 | 39 845 | 38 454 |
| Aktīvi kopā | 145 630 | 119 104 | 115 212 | 126 574 | 146 907 | 114 683 | 194 379 | 180 160 | 168 599 | 161 035 | 136 957 | 91 733 | 77 248 | 60 305 | 55 586 | 52 160 | 51 585 | 51 250 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 32 761 | 57 926 | 68 209 | 89 273 | 70 896 | 41 637 | 82 092 | 72 741 | 65 760 | 87 305 | 73 577 | 63 635 | 71 437 | 67 323 | 67 743 | 70 262 | 72 445 | 73 963 |
| Ilgtermiņa saistības | 61 423 | 24 626 | 15 873 | 15 873 | 11 000 | 11 000 | 19 558 | 14 076 | 2834 | 1379 | 1129 | 783 | 783 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 94 184 | 82 552 | 84 082 | 105 146 | 81 896 | 52 637 | 101 650 | 86 817 | 68 594 | 88 684 | 74 706 | 64 418 | 72 220 | 67 323 | 67 743 | 70 262 | 72 445 | 73 963 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 11 538 | -8143 | -5422 | -9702 | 44 758 | -2965 | 823 | 458 | 5 | -27 654 | -10 100 | -34 936 | -22 287 | -12 046 | -5140 | -5945 | -2758 | -1853 |
| Pašu kapitāls kopā | 43 520 | 35 377 | 29 955 | 20 253 | 65 011 | 62 046 | 89 107 | 89 565 | 100 005 | 72 351 | 62 251 | 27 315 | 5028 | -7018 | -12 157 | -18 102 | -20 860 | -22 713 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 242 196 | 136 319 | 76 470 | 84 119 | 263 319 | 166 337 | 103 332 | 145 543 | 114 974 | 118 860 | 123 838 | 82 315 | 18 556 | 13 909 | 7989 | 8889 | 10 149 | 10 172 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 17 824 | -5297 | -3549 | -6803 | 54 411 | -1281 | 2297 | -3285 | 5 | -27 654 | -10 100 | -34 936 | -22 287 | -12 046 | -5140 | -5945 | -2758 | -1853 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 15 540 | -6859 | -3890 | -8585 | 54 411 | -1281 | 2297 | -3285 | 5 | -27 654 | -10 100 | -34 936 | -22 287 | -12 046 | -5140 | -5945 | -2758 | -1853 |
| Pārskata gada peļņa | 11 538 | -8143 | -5422 | -9702 | 44 758 | -2965 | 823 | 458 | 5 | -27 654 | -10 100 | -34 936 | -22 287 | -12 046 | -5140 | -5945 | -2758 | -1853 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 29 | 27 | 20 | 17 | 22 | 21 | 17 | 17 | 12 | 12 | 12 | 8 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRĪSLIS UN PARTNERI"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRĪSLIS UN PARTNERI" (reģ. nr. 40102005070) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, "Mazās Priedes".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 10 172 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 17,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1853 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 10 172 €.
Vadība un dalībnieki
Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (33,3%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-22 713 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.