Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REPA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 130 611 € (3% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2 076 337 | 1 947 435 | 2 156 052 | 1 723 359 | 2 303 970 | 2 638 429 | 2 931 647 | 4 347 859 | 4 315 749 | 3 898 336 | 4 404 721 | 5 036 309 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 626 871 | 721 622 | 381 542 | 975 814 | 857 857 | 739 066 | 897 569 | 1 018 475 | 1 186 808 | 1 821 073 | 1 889 424 | 2 056 519 |
| Aktīvi kopā | 2 703 208 | 2 669 057 | 2 537 594 | 2 699 173 | 3 161 827 | 3 377 495 | 3 829 216 | 5 366 334 | 5 502 557 | 5 719 409 | 6 294 145 | 7 092 828 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 496 134 | 408 417 | 362 275 | 343 136 | 482 035 | 514 526 | 474 026 | 1 887 733 | 1 528 157 | 1 017 793 | 1 202 879 | 1 633 385 |
| Ilgtermiņa saistības | 451 631 | 451 790 | 433 976 | 415 173 | 428 278 | 771 799 | 885 173 | 405 173 | 700 000 | 670 000 | 630 000 | 602 547 |
| Saistības kopā | 947 765 | 860 207 | 796 251 | 758 309 | 910 313 | 1 286 325 | 1 359 199 | 2 292 906 | 2 228 157 | 1 687 793 | 1 832 879 | 2 235 932 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 109 714 | 52 594 | -59 157 | 199 521 | 410 610 | 333 917 | 378 847 | 603 411 | 1 260 048 | 757 216 | 429 650 | 595 630 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 747 906 | 1 800 500 | 1 741 343 | 1 940 864 | 2 251 514 | 2 091 170 | 2 470 017 | 3 073 428 | 3 274 400 | 4 031 616 | 4 461 266 | 4 856 896 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 122 029 | 2 064 204 | 1 521 849 | 2 304 719 | 2 761 425 | 3 472 484 | 2 934 908 | 4 419 472 | 9 740 041 | 6 278 066 | 5 425 708 | 7 107 615 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 210 971 | 135 937 | 1182 | 277 946 | 432 579 | 357 351 | 408 577 | 633 885 | 1 273 778 | 764 222 | 436 309 | 650 864 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 140 570 | 65 537 | -69 411 | 207 725 | 410 610 | 333 917 | 378 847 | 603 430 | 1 260 048 | 757 279 | 429 650 | 644 432 |
| Pārskata gada peļņa | 109 714 | 52 594 | -59 157 | 199 521 | 410 610 | 333 917 | 378 847 | 603 411 | 1 260 048 | 757 216 | 429 650 | 595 630 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 27 | 27 | 27 | 27 | 28 | 27 | 28 | 30 | 30 | 30 | 30 | 31 |
| Aprēķinātā dividende | 70 000 | 70 000 | 70 000 | 0 | 99 960 | 539 046 | 0 | 0 | 220 000 | 250 000 | 159 747 | 130 611 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REPA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REPA" (reģ. nr. 40103012991) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Latgales iela 326A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 7 107 615 €, par 31,0% vairāk nekā gadu iepriekš (5 425 708 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 595 630 € (8,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 31 (gadu iepriekš 30). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 229 278 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 7 092 828 € un pašu kapitāls 4 856 896 € (68,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50%): AS LNN.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.