Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CENTRUM"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2976 | 2145 | 1294 | 1513 | 14 267 | 14 315 | 14 670 | 31 093 | 36 323 | 47 931 | 31 396 | 29 277 | 85 419 | 123 661 | 111 519 | 80 809 | 66 166 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 107 | 6173 | 1266 | 4102 | 9740 | 11 247 | 17 568 | 33 899 | 49 315 | 39 510 | 36 049 | 30 841 | 29 939 | 50 079 | 42 213 | 34 754 | 18 981 |
| Aktīvi kopā | 13 083 | 8318 | 2560 | 5615 | 24 007 | 25 562 | 32 238 | 64 992 | 85 638 | 87 441 | 67 445 | 60 118 | 115 358 | 173 740 | 153 732 | 115 563 | 85 147 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 8829 | 8981 | 8188 | 11 976 | 28 941 | 22 167 | 19 736 | 25 365 | 35 105 | 31 942 | 45 961 | 42 128 | 31 167 | 60 560 | 20 575 | 32 334 | 25 083 |
| Ilgtermiņa saistības | 7479 | 5413 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5685 | 3485 | 17 520 | 12 851 | 9299 | 5675 | 1979 | 0 | 11 616 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 16 308 | 14 394 | 8188 | 11 976 | 28 941 | 22 167 | 25 421 | 28 850 | 52 625 | 44 793 | 55 260 | 47 803 | 33 146 | 60 560 | 32 191 | 32 334 | 25 083 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5826 | -2851 | 448 | -733 | -5318 | 10 416 | 3422 | 29 325 | -1854 | 9635 | -30 463 | 130 | 69 897 | 30 968 | 8361 | -38 312 | -23 165 |
| Pašu kapitāls kopā | -3225 | -6076 | -5628 | -6361 | -4934 | 3395 | 6817 | 36 142 | 33 013 | 42 648 | 12 185 | 12 315 | 82 212 | 113 180 | 121 541 | 83 229 | 60 064 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 4729 | 11 557 | 2861 | 7952 | 11 280 | 80 715 | 91 113 | 233 979 | 333 082 | 236 617 | 140 214 | 205 604 | 374 408 | 355 924 | 260 331 | 14 307 | 11 589 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4949 | -2455 | 653 | -852 | -5320 | 10 416 | 3572 | 32 208 | -1879 | 9961 | -30 463 | 130 | 69 897 | 33 401 | 9546 | -37 416 | -22 885 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5826 | -2851 | 448 | -733 | -5318 | 10 416 | 3422 | 32 721 | -1854 | 9635 | -30 463 | 130 | 69 897 | 30 968 | 8361 | -38 312 | -23 155 |
| Pārskata gada peļņa | -5826 | -2851 | 448 | -733 | -5318 | 10 416 | 3422 | 29 325 | -1854 | 9635 | -30 463 | 130 | 69 897 | 30 968 | 8361 | -38 312 | -23 165 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CENTRUM"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CENTRUM" (reģ. nr. 40103018405) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Bākas iela 19 - 30.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 11 589 €, par 19,0% mazāk nekā gadu iepriekš (14 307 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 23 165 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 11 589 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 85 147 € un pašu kapitāls 60 064 € (70,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.