Akciju sabiedrība "C & B, a/s"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 40 638 | 39 970 | 40 223 | 6263 | 5773 | 8198 | 9274 | 9080 | 9048 | 9198 | 12 551 | 8868 | 8749 | 9579 | 9852 | 10 296 | 11 443 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 37 014 | 33 307 | 29 973 | 26 974 | 24 275 | 31 083 | 27 975 | 25 177 | 22 660 | 20 394 | 1934 | 1750 | 1575 | 1417 | 25 010 | 24 880 | 24 765 |
| Aktīvi kopā | 77 652 | 73 277 | 70 196 | 33 237 | 30 048 | 39 281 | 37 249 | 34 257 | 31 708 | 29 592 | 14 485 | 10 618 | 10 324 | 10 996 | 34 862 | 35 176 | 36 208 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 42 405 | 48 870 | 50 598 | 20 363 | 22 289 | 33 311 | 40 074 | 44 212 | 46 453 | 42 769 | 34 232 | 34 191 | 32 829 | 33 725 | 54 204 | 52 202 | 52 202 |
| Saistības kopā | 42 405 | 48 870 | 50 598 | 20 363 | 22 289 | 33 311 | 40 074 | 44 212 | 46 453 | 42 769 | 34 232 | 34 191 | 32 829 | 33 725 | 54 204 | 52 202 | 52 202 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -14 806 | -10 840 | -4864 | -6723 | -5115 | -5070 | -8795 | -7130 | -4790 | 1568 | -6570 | -3826 | -3182 | -224 | 1387 | 2316 | 1032 |
| Pašu kapitāls kopā | 35 247 | 24 407 | 19 598 | 12 874 | 7759 | 5970 | -2825 | -9955 | -14 745 | -13 177 | -19 747 | -23 573 | -22 505 | -22 729 | -19 342 | -17 026 | -15 994 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2806 | 384 | 5783 | 8160 | 1550 | 1971 | 3056 | 2638 | 4030 | 10 526 | 18 486 | 2128 | 0 | 2800 | 5193 | 3850 | 4200 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 549 | -9574 | -3598 | -5437 | -3923 | -3374 | -7099 | -5434 | -3094 | 3264 | -4874 | -2130 | -2292 | 666 | 2277 | 3554 | 2270 |
| EBITDA | -9426 | -5867 | -264 | -2438 | -1224 | 83 | -3991 | -2636 | -577 | 5530 | 13 586 | -2130 | -2292 | 666 | 2277 | 3554 | 2270 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 549 | -9574 | -3598 | -5437 | -3923 | -3374 | -7099 | -5434 | -3094 | 3264 | -4874 | -2130 | -2292 | 666 | 2277 | 3554 | 2270 |
| Pārskata gada peļņa | -14 806 | -10 840 | -4864 | -6723 | -5115 | -5070 | -8795 | -7130 | -4790 | 1568 | -6570 | -3826 | -3182 | -224 | 1387 | 2316 | 1032 |
| Darbaspēka izmaksas | 6444 | 3390 | 6 | 6 | 3 | 9 | 9 | 9 | 9 | 0 | 8 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Nolietojums | 4123 | 3707 | 3334 | 2999 | 2699 | 3457 | 3108 | 2798 | 2517 | 2266 | 18 460 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Akciju sabiedrība "C & B, a/s"
Pārskats
Akciju sabiedrība "C & B, a/s" (reģ. nr. 40103018424) ir akciju sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Ogre, Celtnieku iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 4200 €, par 9,1% vairāk nekā gadu iepriekš (3850 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 1032 € (24,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 4200 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-15 994 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.