Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VIRSMA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 15 683 | 13 957 | 20 866 | 23 423 | 24 076 | 25 960 | 44 629 | 53 706 | 70 364 | 65 399 | 65 074 | 95 829 | 80 113 | 94 638 | 109 150 | 82 765 | 77 052 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8963 | 9130 | 7360 | 8324 | 6630 | 46 759 | 39 623 | 33 587 | 39 080 | 38 606 | 72 175 | 89 023 | 132 800 | 111 669 | 93 164 | 103 406 | 137 165 |
| Aktīvi kopā | 24 646 | 23 087 | 28 226 | 31 747 | 30 706 | 72 719 | 84 252 | 87 293 | 109 444 | 104 005 | 137 249 | 184 852 | 212 913 | 206 307 | 202 314 | 186 171 | 214 217 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4216 | 4696 | 5154 | 3862 | 1538 | 3234 | 1153 | 176 | 10 752 | 2899 | 45 138 | 25 599 | 11 263 | 9347 | 1863 | 3575 | 11 925 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4216 | 4696 | 5154 | 3862 | 1538 | 3234 | 1153 | 176 | 10 752 | 2899 | 45 138 | 25 599 | 11 263 | 9347 | 1863 | 3575 | 11 925 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4796 | -2039 | 4681 | 4813 | 1283 | 27 979 | 26 303 | 6289 | 10 352 | 5143 | 56 968 | 67 142 | 42 397 | 37 707 | 30 491 | 12 145 | 19 696 |
| Pašu kapitāls kopā | 20 430 | 18 391 | 23 072 | 27 885 | 29 168 | 69 485 | 83 099 | 87 117 | 98 692 | 101 106 | 92 111 | 159 253 | 201 650 | 196 960 | 200 451 | 182 596 | 202 292 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 14 129 | 13 336 | 24 244 | 23 249 | 19 264 | 67 873 | 67 406 | 57 475 | 69 300 | 90 516 | 135 353 | 174 212 | 172 837 | 161 372 | 190 138 | 169 077 | 179 245 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4819 | -2039 | 4681 | 4813 | 1283 | 32 495 | 29 362 | 7343 | 10 352 | 5143 | 56 968 | 67 142 | 42 397 | 37 707 | 30 491 | 12 145 | 19 696 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4796 | -2039 | 4681 | 4813 | 1283 | 32 495 | 29 362 | 7343 | 10 352 | 5143 | 56 968 | 67 142 | 42 397 | 37 707 | 30 491 | 12 145 | 19 696 |
| Pārskata gada peļņa | -4796 | -2039 | 4681 | 4813 | 1283 | 27 979 | 26 303 | 6289 | 10 352 | 5143 | 56 968 | 67 142 | 42 397 | 37 707 | 30 491 | 12 145 | 19 696 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 689 | 2271 | 0 | 2729 | 65 963 | 0 | 0 | 42 397 | 27 000 | 30 000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VIRSMA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VIRSMA" (reģ. nr. 40103018922) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Sergeja Eizenšteina iela 29.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 179 245 €, par 6,0% vairāk nekā gadu iepriekš (169 077 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 19 696 € (11,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 44 811 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 214 217 € un pašu kapitāls 202 292 € (94,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50,5%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.