Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medicīnas sabiedrība "ARS""Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 200 000 € (2% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 505 894 | 554 305 | 629 463 | 1 230 801 | 1 451 837 | 798 099 | 652 014 | 644 510 | 1 132 311 | 2 324 238 | 2 303 116 | 3 546 008 | 4 820 484 | 3 853 377 | 4 376 849 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 963 385 | 2 892 179 | 2 732 378 | 4 308 199 | 8 991 093 | 10 316 786 | 10 546 891 | 9 866 316 | 8 319 096 | 9 581 812 | 10 533 929 | 11 695 431 | 19 228 917 | 20 345 568 | 20 865 030 |
| Aktīvi kopā | 3 469 279 | 3 446 484 | 3 361 841 | 5 539 000 | 10 442 930 | 11 114 885 | 11 198 905 | 10 510 826 | 9 451 407 | 11 906 050 | 12 837 045 | 15 241 439 | 24 049 401 | 24 198 945 | 25 241 879 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 056 316 | 1 124 427 | 1 172 354 | 1 716 841 | 2 224 174 | 2 763 286 | 3 115 549 | 5 101 535 | 2 465 235 | 3 131 511 | 3 629 178 | 3 674 657 | 4 971 293 | 4 840 850 | 5 388 210 |
| Ilgtermiņa saistības | 968 399 | 614 703 | 865 313 | 1 673 276 | 5 891 921 | 5 403 175 | 6 075 739 | 3 349 363 | 3 145 799 | 5 237 213 | 4 578 660 | 5 405 134 | 11 077 656 | 10 520 435 | 9 072 930 |
| Saistības kopā | 2 024 715 | 1 739 130 | 2 037 667 | 3 390 117 | 8 116 095 | 8 166 461 | 9 191 288 | 8 450 898 | 5 611 034 | 8 368 724 | 8 207 838 | 9 079 791 | 16 048 949 | 15 361 285 | 14 461 140 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 192 305 | 274 220 | 305 899 | 290 452 | 383 236 | 45 199 | 471 235 | 170 148 | 660 273 | 1 071 169 | 1 137 027 | 1 532 441 | 1 938 804 | 1 017 208 | 2 034 423 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 331 651 | 1 555 870 | 1 157 651 | 1 893 263 | 2 008 394 | 2 948 424 | 2 007 617 | 2 059 928 | 3 570 716 | 3 537 326 | 4 629 207 | 6 161 648 | 8 000 452 | 8 837 660 | 10 780 739 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 4 973 036 | 5 599 327 | 5 988 039 | 9 335 199 | 10 047 898 | 10 910 367 | 12 103 917 | 13 081 448 | 15 142 511 | 14 967 559 | 16 629 518 | 19 637 399 | 22 348 643 | 24 373 737 | 27 320 615 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 292 491 | 373 393 | 411 288 | 432 790 | 565 119 | 128 411 | 379 633 | 350 714 | 732 942 | 1 317 222 | 1 319 847 | 1 757 797 | 2 412 671 | 1 778 572 | 2 571 959 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 233 981 | 328 922 | 375 825 | 384 574 | 468 470 | 61 050 | 192 826 | 179 620 | 663 865 | 1 077 392 | 1 137 972 | 1 538 486 | 1 942 087 | 1 020 494 | 2 045 596 |
| Pārskata gada peļņa | 192 305 | 274 220 | 305 899 | 290 452 | 383 236 | 45 199 | 471 235 | 170 148 | 660 273 | 1 071 169 | 1 137 027 | 1 532 441 | 1 938 804 | 1 017 208 | 2 034 423 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 405 | 414 | 421 | 429 | 460 | 470 | 486 | 495 | 502 | 497 | 488 | 492 | 494 | 495 | 521 |
| Aprēķinātā dividende | 19 198 | 42 000 | 30 000 | 42 429 | 81 304 | 343 149 | 78 551 | 0 | 216 603 | 116 454 | 136 511 | 11 906 | 0 | 224 000 | 200 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ars C" — 3 kopīgas personas
- "Medicīnas attīstības platforma"
- "Medicīnas tūrisma biedrība"
- EyeProf SIA
- Nidus M, SIA
- OFTech SIA
- SIA "ARS HOLDING"
- SIA "Egila Vjatera privātprakse"
- SIA "LORN100"
- SIA "Zvērinātas revidentes S.Koļesņikovas birojs"
- SIA Rubens Capital
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lauks 1A"
- oriģinālas televīzijas, radio, video programmas (BTV)
- SIA "Egila Vjatera privātprakse"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zanes Pilsētnieces privātprakse"
- SIA "Dr.Kovaļova privātprakse"
- Biedrība "Latvijas Miega medicīnas asociācija"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ars C"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lauks 1A"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sibilla 1A"
- SIA "ARS HOLDING"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medicīnas sabiedrība "ARS""
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medicīnas sabiedrība "ARS"" (reģ. nr. 40103021886) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Skolas iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 27 320 615 €, par 12,1% vairāk nekā gadu iepriekš (24 373 737 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 2 034 423 € (7,4% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 521 (gadu iepriekš 495). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 52 439 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 25 241 879 € un pašu kapitāls 10 780 739 € (42,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 10. Lielākā līdzdalība (25%): SIA "ARS HOLDING". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.