SIA "RUNO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 29 421 | 19 669 | 21 964 | 17 478 | 14 668 | 20 390 | 20 237 | 12 081 | 24 370 | 27 256 | 40 812 | 40 110 | 38 023 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 372 298 | 397 574 | 366 200 | 333 052 | 370 045 | 333 329 | 296 751 | 264 806 | 234 512 | 215 609 | 188 195 | 166 299 | 141 697 |
| Aktīvi kopā | 401 719 | 417 243 | 388 164 | 350 530 | 384 713 | 353 719 | 316 988 | 276 887 | 258 882 | 242 865 | 229 007 | 206 409 | 179 720 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 18 510 | 29 892 | 21 445 | 17 560 | 17 605 | 17 038 | 15 841 | 16 795 | 23 003 | 25 894 | 27 865 | 23 439 | 20 788 |
| Ilgtermiņa saistības | 278 806 | 181 633 | 149 303 | 120 003 | 160 177 | 139 775 | 93 206 | 50 303 | 42 535 | 35 394 | 28 234 | 28 989 | 1446 |
| Saistības kopā | 297 316 | 211 525 | 170 748 | 137 563 | 177 782 | 156 813 | 109 047 | 67 098 | 65 538 | 61 288 | 56 099 | 52 428 | 22 234 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -10 375 | 23 576 | 20 703 | 17 551 | 18 504 | 15 836 | 42 134 | 14 548 | 3695 | 5433 | 5231 | 2993 | 3505 |
| Pašu kapitāls kopā | 104 403 | 205 718 | 217 416 | 212 967 | 206 931 | 196 906 | 207 941 | 209 789 | 193 344 | 181 577 | 172 908 | 153 981 | 157 486 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 83 919 | 139 901 | 143 255 | 143 174 | 142 914 | 145 815 | 164 143 | 143 949 | 136 671 | 158 243 | 162 542 | 166 637 | 170 432 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -6289 | 28 272 | 28 640 | 22 562 | 22 824 | 15 942 | 42 347 | 14 761 | 3899 | 5647 | 5327 | 3551 | 3513 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6289 | 28 272 | 28 640 | 22 562 | 22 824 | 15 942 | 42 347 | 14 761 | 3899 | 5647 | 5327 | 3551 | 3513 |
| Pārskata gada peļņa | -10 375 | 23 576 | 20 703 | 17 551 | 18 504 | 15 836 | 42 134 | 14 548 | 3695 | 5433 | 5231 | 2993 | 3505 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 9005 | 22 000 | 24 540 | 25 861 | 31 099 | 12 700 | 20 140 | 17 200 | 13 900 | 21 920 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltijas Jūras Produkti"
- Alliance Power
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Regat"
- SIA "Baltic Transocean Shipping & Crewing"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ENRO Foods"
- SIA FERGUSSON
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Charter"
- SIA "BUVARTA"
- SIA "VK International LV"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EKSEI"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BUVARTI"
Kopsavilkums: SIA "RUNO"
Pārskats
SIA "RUNO" (reģ. nr. 40103024806) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Artilērijas iela 40.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 170 432 €, par 2,3% vairāk nekā gadu iepriekš (166 637 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 3505 € (2,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 21 304 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 179 720 € un pašu kapitāls 157 486 € (87,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.