Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BUCEFĀLS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7265 | 660 | 2312 | 3272 | 3313 | 64 147 | 80 220 | 88 536 | 81 320 | 100 645 | 99 467 | 86 480 | 87 897 | 146 172 | 123 860 | 112 205 | 132 664 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 153 151 | 134 664 | 120 598 | 111 730 | 104 849 | 139 681 | 109 451 | 79 546 | 93 392 | 96 176 | 90 412 | 79 641 | 72 959 | 69 810 | 119 323 | 110 236 | 103 949 |
| Aktīvi kopā | 160 416 | 135 324 | 122 910 | 115 002 | 108 162 | 203 828 | 189 671 | 168 082 | 174 712 | 196 821 | 189 879 | 166 121 | 160 856 | 215 982 | 243 183 | 222 441 | 236 613 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 20 994 | 15 753 | 2794 | 3555 | 5823 | 8868 | 9482 | 15 552 | 22 500 | 23 311 | 36 024 | 44 686 | 54 200 | 50 552 | 33 932 | 35 876 | 43 199 |
| Ilgtermiņa saistības | 138 486 | 126 893 | 159 887 | 181 425 | 191 157 | 327 532 | 301 462 | 267 468 | 253 541 | 240 870 | 209 663 | 186 178 | 170 125 | 164 062 | 187 675 | 145 057 | 151 489 |
| Saistības kopā | 159 480 | 142 646 | 162 681 | 184 980 | 196 980 | 336 400 | 310 944 | 283 020 | 276 041 | 264 181 | 245 687 | 230 864 | 224 325 | 214 614 | 221 607 | 180 933 | 194 688 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -21 937 | -8258 | -32 448 | -30 207 | -18 840 | -6195 | 11 298 | 6334 | 13 609 | 33 969 | 11 553 | -8935 | 1274 | 64 837 | 20 208 | 19 932 | 417 |
| Pašu kapitāls kopā | 936 | -7322 | -39 771 | -69 978 | -88 818 | -132 572 | -121 273 | -114 938 | -101 329 | -67 360 | -55 808 | -64 743 | -63 469 | 1368 | 21 576 | 41 508 | 41 925 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 82 388 | 101 495 | 81 159 | 82 717 | 122 284 | 141 028 | 217 348 | 245 098 | 222 624 | 249 686 | 229 694 | 199 134 | 154 017 | 274 376 | 351 988 | 368 198 | 294 410 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -440 | -976 | -25 321 | -24 287 | -13 684 | 55 | 17 300 | 12 033 | 18 358 | 38 203 | 16 393 | -4588 | 4850 | 67 776 | 23 028 | 23 576 | 3975 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -21 937 | -7731 | -31 889 | -29 677 | -18 299 | -5389 | 12 124 | 6334 | 13 656 | 33 969 | 11 584 | -8935 | 1368 | 64 845 | 20 266 | 19 992 | 417 |
| Pārskata gada peļņa | -21 937 | -8258 | -32 448 | -30 207 | -18 840 | -6195 | 11 298 | 6334 | 13 609 | 33 969 | 11 553 | -8935 | 1274 | 64 837 | 20 208 | 19 932 | 417 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 9 | 9 | 9 | 13 | 13 | 13 | 12 | 11 | 11 | 12 | 11 | 11 | 11 | 11 | 14 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BUCEFĀLS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BUCEFĀLS" (reģ. nr. 40103028901) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Siguldas pag., "Ceļmalas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 294 410 €, par 20,0% mazāk nekā gadu iepriekš (368 198 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 417 € (0,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12 (gadu iepriekš 14). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 24 534 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 236 613 € un pašu kapitāls 41 925 € (17,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.