SIA Firma "ENCE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 75 634 | 2709 | 2761 | 4565 | 15 928 | 6467 | 64 972 | 42 746 | 124 204 | 21 194 | 72 254 | 45 772 | 52 368 | 15 648 | 20 548 | 14 236 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 245 546 | 217 539 | 170 670 | 116 184 | 108 870 | 120 365 | 125 053 | 154 132 | 116 640 | 54 192 | 33 383 | 56 632 | 53 834 | 70 391 | 47 050 | 30 851 |
| Aktīvi kopā | 321 180 | 220 248 | 173 431 | 120 749 | 124 798 | 126 832 | 190 025 | 196 878 | 240 844 | 75 386 | 105 637 | 102 404 | 106 202 | 86 039 | 67 598 | 45 087 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5898 | 7789 | 6691 | 6518 | 18 312 | 22 040 | 32 046 | 142 913 | 18 045 | 12 455 | 17 901 | 25 479 | 14 443 | 7615 | 15 602 | 9835 |
| Ilgtermiņa saistības | 253 816 | 175 199 | 207 703 | 208 716 | 357 920 | 457 194 | 458 126 | 260 643 | 150 641 | 31 564 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 259 714 | 182 988 | 214 394 | 215 234 | 376 232 | 479 234 | 490 172 | 403 556 | 168 686 | 44 019 | 17 901 | 25 479 | 14 443 | 7615 | 15 602 | 9835 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -20 700 | -23 962 | -78 021 | -53 522 | -117 337 | -80 679 | 52 848 | 93 468 | 278 836 | -40 791 | 56 369 | -10 811 | 14 834 | -13 335 | -26 428 | -16 744 |
| Pašu kapitāls kopā | 60 845 | 36 883 | -41 138 | -94 660 | -252 027 | -352 995 | -300 147 | -206 678 | 72 158 | 31 367 | 87 736 | 76 925 | 91 759 | 78 424 | 51 996 | 35 252 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 41 713 | 39 976 | 36 577 | 36 084 | 51 502 | 82 801 | 124 486 | 100 126 | 113 215 | 53 768 | 143 218 | 85 359 | 121 672 | 142 867 | 106 082 | 108 804 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -16 181 | -22 238 | -77 106 | -53 413 | -117 337 | -80 679 | 60 232 | 118 710 | 278 992 | -40 025 | 56 423 | -10 811 | 14 834 | -13 335 | -26 428 | -16 744 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -16 412 | -22 423 | -77 260 | -53 522 | -117 337 | -80 679 | 60 232 | 118 670 | 278 932 | -40 036 | 56 423 | -10 811 | 14 834 | -13 335 | -26 428 | -16 744 |
| Pārskata gada peļņa | -20 700 | -23 962 | -78 021 | -53 522 | -117 337 | -80 679 | 52 848 | 93 468 | 278 836 | -40 791 | 56 369 | -10 811 | 14 834 | -13 335 | -26 428 | -16 744 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Firma "ENCE"
Pārskats
SIA Firma "ENCE" (reģ. nr. 40103036701) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Eksporta iela 8 - 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 108 804 €, par 2,6% vairāk nekā gadu iepriekš (106 082 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 16 744 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 54 402 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 45 087 € un pašu kapitāls 35 252 € (78,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.