Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FURORS SIA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 24 614 | 14 704 | 19 139 | 28 158 | 31 771 | 64 229 | 44 936 | 74 548 | 22 785 | 13 209 | 21 235 | 27 787 | 39 468 | 23 394 | 14 842 | 10 567 | 5927 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 183 318 | 151 444 | 126 507 | 104 339 | 90 079 | 119 721 | 111 735 | 108 107 | 98 138 | 89 389 | 80 640 | 71 891 | 64 202 | 56 514 | 48 826 | 41 138 | 33 449 |
| Aktīvi kopā | 207 932 | 166 148 | 145 646 | 132 497 | 121 850 | 183 950 | 156 671 | 182 655 | 120 923 | 102 598 | 101 875 | 99 678 | 103 670 | 79 908 | 63 668 | 51 705 | 39 376 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 19 511 | 3891 | 6975 | 3727 | 2215 | 11 808 | 5147 | 19 801 | 3762 | 12 479 | 12 065 | 6525 | 11 965 | 17 035 | 18 720 | 5897 | 5568 |
| Ilgtermiņa saistības | 4451 | 3318 | 809 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 23 962 | 7209 | 7784 | 3727 | 2215 | 11 808 | 5147 | 19 801 | 3762 | 12 479 | 12 065 | 6525 | 11 965 | 17 035 | 18 720 | 5897 | 5568 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -13 121 | -18 735 | -21 077 | -9092 | 1924 | 2261 | -5894 | 26 731 | -28 821 | -19 276 | 6692 | 3343 | -1448 | -28 832 | -17 925 | 860 | -12 000 |
| Pašu kapitāls kopā | 183 670 | 158 639 | 137 562 | 128 470 | 119 393 | 172 142 | 151 524 | 162 854 | 117 161 | 90 119 | 89 810 | 93 153 | 91 705 | 62 873 | 44 948 | 45 808 | 33 808 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 109 662 | 103 261 | 67 685 | 78 123 | 88 097 | 154 074 | 136 649 | 198 604 | 78 584 | 71 315 | 92 625 | 156 872 | 130 540 | 97 405 | 131 199 | 140 221 | 109 354 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -12 360 | -16 984 | -16 569 | -8452 | 3500 | 3938 | -4133 | 27 114 | -27 864 | -19 148 | 6833 | 8780 | -661 | -27 631 | -16 458 | 958 | -11 959 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 121 | -18 735 | -21 077 | -9092 | 1924 | 2261 | -5894 | 26 731 | -28 821 | -19 276 | 6692 | 8541 | -1221 | -28 541 | -17 326 | 927 | -11 959 |
| Pārskata gada peļņa | -13 121 | -18 735 | -21 077 | -9092 | 1924 | 2261 | -5894 | 26 731 | -28 821 | -19 276 | 6692 | 3343 | -1448 | -28 832 | -17 925 | 860 | -12 000 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 8 | 9 | 7 | 8 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 7 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 6296 | 0 | 0 | 11 001 | 0 | 14 724 | 15 401 | 16 872 | 7766 | 7001 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FURORS SIA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FURORS SIA" (reģ. nr. 40103038793) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Prūšu iela 63.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 109 354 €, par 22,0% mazāk nekā gadu iepriekš (140 221 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 000 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 622 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 39 376 € un pašu kapitāls 33 808 € (85,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (67%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.