Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZAMS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1789 | 2172 | 2309 | 2329 | 3046 | 4692 | 6638 | 6574 | 11 725 | 11 074 | 10 086 | 9924 | 10 092 | 10 582 | 12 047 | 12 805 | 15 708 | 31 160 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 660 | 532 | 506 | 702 | 319 | 153 | 0 | 50 | 256 | 99 | 689 | 4680 | 2332 | 668 | 239 | 456 | 2259 | 1624 |
| Aktīvi kopā | 2449 | 2704 | 2815 | 3031 | 3365 | 4845 | 6638 | 6624 | 11 981 | 11 173 | 10 775 | 14 604 | 12 424 | 11 250 | 12 286 | 13 261 | 17 967 | 32 784 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 39 | 0 | 19 | 94 | 334 | 640 | 630 | 980 | 4411 | 1320 | 1761 | 1727 | 2102 | 2554 | 4200 | 6475 | 4107 | 3496 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 147 | 133 | 0 | 0 | 0 | 0 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 39 | 147 | 152 | 94 | 334 | 640 | 630 | 1120 | 4411 | 1320 | 1761 | 1727 | 2102 | 2554 | 4200 | 6496 | 4107 | 3496 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 253 | 147 | 106 | 274 | 304 | 1478 | 2128 | 1624 | 3690 | 5973 | 5134 | 3863 | 2579 | 4816 | 4206 | -1321 | 7095 | 15 428 |
| Pašu kapitāls kopā | 2410 | 2557 | 2663 | 2937 | 3031 | 4205 | 6008 | 5504 | 7570 | 9853 | 9014 | 12 877 | 10 322 | 8696 | 8086 | 6765 | 13 860 | 29 288 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1300 | 2000 | 2600 | 2600 | 2716 | 3617 | 5430 | 5236 | 11 463 | 12 460 | 13 951 | 17 853 | 18 123 | 19 603 | 20 387 | 27 645 | 32 065 | 36 048 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 253 | 157 | 157 | 292 | 394 | 1755 | 2533 | 1893 | 4327 | 7040 | 5134 | 3863 | 3862 | 6427 | 5410 | -1321 | 7095 | 15 428 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 253 | 157 | 157 | 292 | 394 | 1755 | 2533 | 1900 | 4327 | 7040 | 5134 | 3863 | 3862 | 6427 | 5410 | -1321 | 7095 | 15 428 |
| Pārskata gada peļņa | 253 | 147 | 106 | 274 | 304 | 1478 | 2128 | 1624 | 3690 | 5973 | 5134 | 3863 | 2579 | 4816 | 4206 | -1321 | 7095 | 15 428 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2128 | 1624 | 3690 | 5973 | 0 | 5134 | 6442 | 4816 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZAMS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZAMS" (reģ. nr. 40103051058) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mirdzas Ķempes iela 3 - 22.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 36 048 €, par 12,4% vairāk nekā gadu iepriekš (32 065 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 21,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 15 428 € (42,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 17 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 36 048 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 32 784 € un pašu kapitāls 29 288 € (89,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (92,5%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.