Dārzkopības kooperatīvā sabiedrība "Stars"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2457 | 1461 | 1345 | 1823 | 2313 | 1726 | 3416 | 11 905 | 10 677 | 8789 | 14 744 | 10 476 | 7916 | 7228 | 8228 | 5866 | 15 573 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 266 | 171 | 102 | 57 | 27 | 26 | 13 | 87 | 2262 | 2126 | 2007 | 3339 | 3043 | 2781 | 2585 | 2439 | 2439 |
| Aktīvi kopā | 2723 | 1632 | 1447 | 1880 | 2340 | 1752 | 3429 | 11 992 | 12 939 | 10 915 | 16 751 | 13 815 | 10 959 | 10 009 | 10 813 | 8305 | 18 012 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 24 | 93 | 82 | 0 | 0 | 0 | 927 | 1181 | 1076 | 3783 | 1684 | 1473 | 5566 | 2498 | 1224 | 724 |
| Ilgtermiņa saistības | 24 | 0 | 0 | 0 | 52 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 24 | 24 | 93 | 82 | 52 | 79 | 0 | 927 | 1181 | 1076 | 3783 | 1684 | 1473 | 5566 | 2498 | 1224 | 724 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -67 | -1069 | -254 | 443 | 490 | -1583 | 1756 | -2571 | -5060 | -1921 | 4375 | -1176 | 2935 | -770 | 3503 | 315 | 7729 |
| Pašu kapitāls kopā | 2699 | 1608 | 1354 | 1798 | 2288 | 1673 | 3429 | 11 060 | 11 749 | 9830 | 12 968 | 12 131 | 9486 | 4443 | 8315 | 7081 | 17 288 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3497 | 3783 | 3292 | 3025 | 2712 | 3317 | 6775 | 8774 | 12 950 | 16 163 | 34 668 | 25 462 | 32 195 | 26 197 | 21 303 | 19 419 | 29 492 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -67 | -1012 | -204 | 508 | 547 | -1506 | 1756 | -2535 | -5060 | -1921 | 4504 | -1118 | 2935 | -770 | 3503 | 315 | 7729 |
| EBITDA | 28 | -917 | -134 | 553 | 577 | -1493 | 1769 | -2511 | -4992 | -1785 | 4623 | -968 | 3231 | -508 | 3698 | 462 | 7729 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -67 | -1012 | -204 | 508 | 547 | -1506 | 1756 | -2571 | -5060 | -1921 | 4375 | -1176 | 2935 | -770 | 3503 | 315 | 7729 |
| Pārskata gada peļņa | -67 | -1069 | -254 | 443 | 490 | -1583 | 1756 | -2571 | -5060 | -1921 | 4375 | -1176 | 2935 | -770 | 3503 | 315 | 7729 |
| Darbaspēka izmaksas | 673 | 1006 | 748 | 748 | 748 | 1191 | 979 | 3519 | 5238 | 6021 | 11 711 | 10 738 | 9766 | 8339 | 9066 | 8672 | 9905 |
| Nolietojums | 95 | 95 | 70 | 45 | 30 | 13 | 13 | 24 | 68 | 136 | 119 | 150 | 296 | 262 | 195 | 147 | 0 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1237 | 0 | 5580 | 4273 | 0 | 1549 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Dārzkopības kooperatīvā sabiedrība "Stars"
Pārskats
Dārzkopības kooperatīvā sabiedrība "Stars" (reģ. nr. 40103062174) ir kooperatīvā sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Olaines nov., Olaines pag., Dāvi, "Stars gāzes noliktava".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 29 492 €, par 51,9% vairāk nekā gadu iepriekš (19 419 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 7729 € (26,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 14 746 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 18 012 € un pašu kapitāls 17 288 € (96,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.