Vanagu muiža, SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 244 | 16 122 | 47 833 | 44 607 | 121 153 | 142 525 | 90 397 | 122 655 | 171 993 | 154 537 | 189 648 | 127 090 | 250 631 | 149 663 | 98 957 | 95 296 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 233 841 | 200 378 | 179 437 | 162 528 | 156 241 | 161 614 | 124 299 | 40 340 | 57 223 | 46 039 | 56 722 | 184 100 | 176 490 | 187 380 | 304 178 | 250 318 |
| Aktīvi kopā | 245 085 | 216 500 | 227 270 | 207 135 | 277 394 | 304 139 | 214 696 | 162 995 | 229 216 | 200 576 | 246 370 | 311 190 | 427 121 | 337 043 | 403 135 | 345 614 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 55 654 | 12 459 | 27 681 | 21 818 | 42 592 | 43 664 | 28 335 | 30 615 | 117 941 | 23 140 | 46 950 | 90 325 | 190 110 | 105 402 | 136 543 | 27 183 |
| Ilgtermiņa saistības | 5159 | 3748 | 954 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 560 | 7051 | 0 | 81 000 | 89 945 |
| Saistības kopā | 60 813 | 16 207 | 28 635 | 21 818 | 42 592 | 43 664 | 28 335 | 30 615 | 117 941 | 23 140 | 46 950 | 100 885 | 197 161 | 105 402 | 217 543 | 117 128 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 52 782 | 16 021 | -1658 | -13 318 | -28 880 | 25 673 | -74 114 | -53 981 | -21 105 | 66 161 | 21 984 | 10 885 | 16 024 | 1681 | -40 991 | 42 894 |
| Pašu kapitāls kopā | 184 272 | 200 293 | 198 635 | 185 317 | 234 802 | 260 475 | 186 361 | 132 380 | 111 275 | 177 436 | 199 420 | 210 305 | 229 960 | 231 641 | 185 592 | 228 486 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 64 778 | 6622 | 57 001 | 17 632 | 13 780 | 184 988 | 58 230 | 2245 | 71 558 | 161 297 | 183 047 | 104 108 | 190 467 | 36 930 | 10 052 | 254 851 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 59 079 | -40 758 | -1328 | -14 314 | -27 500 | 23 715 | -10 831 | -17 097 | -21 764 | 66 161 | 21 984 | 11 362 | 18 301 | 1681 | -40 991 | 42 894 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 58 576 | 16 602 | 64 | -12 457 | -27 272 | 29 066 | -74 114 | -53 981 | -21 102 | 66 161 | 21 984 | 10 885 | 16 024 | 1681 | -40 991 | 42 894 |
| Pārskata gada peļņa | 52 782 | 16 021 | -1658 | -13 318 | -28 880 | 25 673 | -74 114 | -53 981 | -21 105 | 66 161 | 21 984 | 10 885 | 16 024 | 1681 | -40 991 | 42 894 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 4 | 4 | 3 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5058 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Vanagu muiža, SIA
Pārskats
Vanagu muiža, SIA (reģ. nr. 40103063019) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Talsi, Lielā iela 7 - 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 254 851 €, par 2435% vairāk nekā gadu iepriekš (10 052 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 42 894 € (16,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 84 950 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 345 614 € un pašu kapitāls 228 486 € (66,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.