Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SENAL"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1922 | 1897 | 1905 | 1905 | 1902 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 099 | 50 814 | 38 247 | 34 882 | 72 980 | 146 272 | 1833 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 874 | 551 | 140 | 0 | 80 | 443 | 112 621 |
| Aktīvi kopā | 2084 | 1897 | 1905 | 1905 | 1902 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 973 | 51 365 | 38 387 | 34 882 | 73 060 | 146 715 | 114 454 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 11 829 | 12 411 | 12 383 | 12 386 | 12 389 | 12 403 | 17 697 | 17 761 | 50 | 0 | 50 | 20 106 | 46 062 | 30 839 | 21 186 | 42 432 | 63 862 | 16 802 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 771 | 17 844 | 17 844 | 32 244 | 32 244 | 29 244 | 28 744 | 17 844 | 36 854 | 15 783 |
| Saistības kopā | 11 829 | 12 411 | 12 383 | 12 386 | 12 389 | 12 403 | 17 697 | 17 761 | 17 821 | 17 844 | 17 894 | 52 350 | 78 306 | 60 083 | 49 930 | 60 276 | 100 716 | 32 585 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 51 | -720 | 321 | -3 | -6 | -1916 | -50 | -64 | -60 | -23 | -50 | -3483 | -5564 | 5245 | 6648 | 27 832 | 33 215 | 35 870 |
| Pašu kapitāls kopā | -10 079 | -10 799 | -10 478 | -10 481 | -10 487 | -12 403 | -17 697 | -17 761 | -17 821 | -17 844 | -17 894 | -21 377 | -26 941 | -21 696 | -15 048 | 12 784 | 45 999 | 81 869 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8638 | 495 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 166 | 149 330 | 192 903 | 163 466 | 310 297 | 341 946 | 239 538 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1 | -720 | 321 | -3 | -6 | -1916 | 0 | -14 | -60 | -23 | -50 | -3451 | -4825 | 7087 | 8282 | 29 340 | 37 266 | 42 985 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 | -720 | 321 | -3 | -6 | -1916 | 0 | -14 | -60 | -23 | -50 | -3483 | -5539 | 5245 | 6648 | 27 832 | 33 215 | 35 870 |
| Pārskata gada peļņa | 51 | -720 | 321 | -3 | -6 | -1916 | -50 | -64 | -60 | -23 | -50 | -3483 | -5564 | 5245 | 6648 | 27 832 | 33 215 | 35 870 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 8 | 8 | 6 | 8 | 8 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SENAL"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SENAL" (reģ. nr. 40103065912) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Zeltiņu iela 7 - 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 239 538 €, par 29,9% mazāk nekā gadu iepriekš (341 946 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 21,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 35 870 € (15,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 923 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 114 454 € un pašu kapitāls 81 869 € (71,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.