Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "H AMULETS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2024
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 117 007 | 100 938 | 102 990 | 102 255 | 109 951 | 113 529 | 154 913 | 163 286 | 156 228 | 170 564 | 192 704 | 203 158 | 173 116 | 175 949 | 164 083 | 160 495 | 138 421 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 113 406 | 97 963 | 84 848 | 70 542 | 57 956 | 50 019 | 60 613 | 49 080 | 37 547 | 26 244 | 77 781 | 59 097 | 48 008 | 40 769 | 33 566 | 30 631 | 28 907 |
| Aktīvi kopā | 230 413 | 198 901 | 187 838 | 172 797 | 167 907 | 163 548 | 215 526 | 212 366 | 193 775 | 196 808 | 270 485 | 262 255 | 221 124 | 216 718 | 197 649 | 191 126 | 167 328 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 299 774 | 116 060 | 110 904 | 107 085 | 114 351 | 104 053 | 135 354 | 124 735 | 116 738 | 122 358 | 122 164 | 132 198 | 134 029 | 130 807 | 124 823 | 127 116 | 8860 |
| Ilgtermiņa saistības | 77 000 | 278 575 | 297 575 | 307 573 | 310 573 | 317 573 | 451 866 | 451 866 | 451 866 | 451 866 | 451 866 | 451 866 | 451 866 | 451 866 | 451 471 | 451 866 | 465 763 |
| Saistības kopā | 376 774 | 394 635 | 408 479 | 414 658 | 424 924 | 421 626 | 587 220 | 576 601 | 568 604 | 574 224 | 574 030 | 584 064 | 585 895 | 582 673 | 576 294 | 578 982 | 474 623 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -23 368 | -47 856 | -24 720 | -21 148 | -15 156 | -1062 | -4033 | 7466 | -10 594 | -2587 | 6137 | -18 264 | -42 963 | -1184 | -12 690 | -9211 | -29 085 |
| Pašu kapitāls kopā | -148 454 | -196 309 | -221 029 | -242 177 | -257 333 | -258 394 | -371 694 | -364 235 | -374 829 | -377 416 | -303 545 | -321 809 | -364 771 | -365 955 | -378 645 | -387 856 | -307 295 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 59 058 | 23 109 | 31 575 | 41 522 | 55 253 | 61 808 | 91 103 | 99 019 | 93 940 | 92 680 | 117 475 | 89 307 | 58 759 | 53 090 | 81 291 | 90 137 | 74 369 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -21 811 | -46 255 | -22 886 | -19 036 | -13 137 | 644 | -1060 | 10 440 | -10 594 | -2383 | 6137 | -18 264 | -42 963 | -1184 | -12 690 | -9126 | -29 085 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -21 807 | -46 253 | -22 886 | -19 036 | -13 137 | 644 | -1060 | 10 440 | -10 594 | -2383 | 6137 | -18 264 | -42 963 | -1184 | -12 690 | -9126 | -29 085 |
| Pārskata gada peļņa | -23 368 | -47 856 | -24 720 | -21 148 | -15 156 | -1062 | -4033 | 7466 | -10 594 | -2587 | 6137 | -18 264 | -42 963 | -1184 | -12 690 | -9211 | -29 085 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 11 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "H AMULETS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "H AMULETS" (reģ. nr. 40103077381) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kalpaka bulvāris 5.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 74 369 €, par 17,5% mazāk nekā gadu iepriekš (90 137 €). No 2008. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,5% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 29 085 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 17 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 7. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 10 624 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-307 295 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.