SIA "NORD MOTORS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2023
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5229 | 4536 | 3407 | 3479 | 1898 | 1332 | 1540 | 2912 | 2195 | 1679 | 1221 | 3590 | 5350 | 808 | 3341 | 5 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1867 | 1491 | 928 | 440 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 660 | 0 |
| Aktīvi kopā | 7096 | 6027 | 4335 | 3919 | 1961 | 1332 | 1540 | 2912 | 2195 | 1679 | 1221 | 3590 | 5350 | 808 | 4001 | 5 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 18 758 | 23 108 | 20 621 | 31 897 | 27 524 | 30 330 | 52 025 | 60 169 | 75 919 | 88 681 | 95 075 | 109 061 | 110 825 | 118 617 | 132 079 | 128 110 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 18 758 | 23 108 | 20 621 | 31 897 | 27 524 | 30 331 | 52 025 | 60 169 | 75 919 | 88 681 | 95 075 | 109 061 | 110 825 | 118 617 | 132 079 | 128 110 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -17 205 | -5419 | 795 | -11 691 | 2415 | -3437 | -9223 | -6772 | -16 466 | -13 279 | -6851 | -10 591 | -3561 | -12 354 | -10 269 | 5 |
| Pašu kapitāls kopā | -11 662 | -17 081 | -16 286 | -27 978 | -25 563 | -28 999 | -50 485 | -57 257 | -73 724 | -87 002 | -93 854 | -105 471 | -105 475 | -117 809 | -128 078 | -128 105 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 49 923 | 37 566 | 36 199 | 22 778 | 32 695 | 26 830 | 29 212 | 31 522 | 23 924 | 29 605 | 35 638 | 32 609 | 36 266 | 33 016 | 29 008 | 9011 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -17 205 | -5418 | 807 | -11 691 | 2417 | -3405 | -9212 | -6594 | -16 364 | -13 252 | -6737 | -10 374 | -3561 | -12 354 | -10 269 | 5 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -17 205 | -5419 | 795 | -11 691 | 2415 | -3437 | -9223 | -6702 | -16 466 | -13 279 | -6828 | -10 570 | -3561 | -12 354 | -10 269 | 5 |
| Pārskata gada peļņa | -17 205 | -5419 | 795 | -11 691 | 2415 | -3437 | -9223 | -6772 | -16 466 | -13 279 | -6851 | -10 591 | -3561 | -12 354 | -10 269 | 5 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "NORD MOTORS"
Pārskats
SIA "NORD MOTORS" (reģ. nr. 40103083706) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Kolkas pag., "Vikāri".
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 9011 €, par 68,9% mazāk nekā gadu iepriekš (29 008 €). No 2008. līdz 2023. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 10,8% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2023). 2023. gada peļņa bija 5 € (0,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 16 publicētajiem gadiem. 2023. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 2253 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2023. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-128 105 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.