MegaNatur SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 418 899 | 933 972 | 397 077 | 466 349 | 531 789 | 805 003 | 891 175 | 956 647 | 971 012 | 590 800 | 472 200 | 430 745 | 31 745 | 27 459 | 25 576 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 54 962 | 79 450 | 89 386 | 180 446 | 234 666 | 35 528 | 26 262 | 16 063 | 27 994 | 22 990 | 162 975 | 161 422 | 158 953 | 43 089 | 40 692 |
| Aktīvi kopā | 473 861 | 1 013 422 | 486 463 | 646 795 | 766 455 | 840 531 | 917 437 | 972 710 | 999 006 | 613 790 | 635 175 | 592 167 | 190 698 | 70 548 | 66 268 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 690 214 | 118 617 | 16 264 | 31 877 | 62 430 | 52 552 | 41 092 | 40 787 | 17 421 | 129 406 | 50 607 | 38 323 | 137 100 | 78 933 |
| Ilgtermiņa saistības | 408 951 | 2392 | 520 | 307 | 961 | 30 000 | 109 139 | 109 139 | 94 139 | 79 139 | 0 | 97 639 | 170 939 | 72 600 | 62 117 |
| Saistības kopā | 408 951 | 692 606 | 119 137 | 16 571 | 32 838 | 92 430 | 161 691 | 150 231 | 134 926 | 96 560 | 129 406 | 148 246 | 209 262 | 209 700 | 141 050 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 88 589 | 256 755 | 44 729 | 106 408 | 104 782 | 18 461 | 6905 | -16 063 | -17 983 | -383 306 | -37 221 | -61 848 | -462 484 | -177 708 | 21 936 |
| Pašu kapitāls kopā | 62 155 | 318 920 | 363 649 | 623 834 | 728 681 | 748 101 | 755 746 | 822 479 | 864 080 | 517 230 | 505 769 | 443 921 | -18 564 | -139 152 | -74 782 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 470 489 | 1 036 275 | 432 526 | 561 493 | 548 083 | 336 985 | 328 095 | 243 641 | 243 878 | 283 270 | 239 063 | 117 880 | 77 685 | 44 761 | 23 445 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 94 623 | 305 836 | 59 311 | 125 132 | 126 230 | 21 407 | 8328 | -16 063 | -17 983 | -383 306 | -37 204 | -61 814 | -462 453 | -177 641 | 22 031 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 94 623 | 305 836 | 59 311 | 125 132 | 126 230 | 21 407 | 8328 | -16 063 | -17 983 | -383 306 | -37 204 | -61 814 | -462 453 | -177 641 | 22 031 |
| Pārskata gada peļņa | 88 589 | 256 755 | 44 729 | 106 408 | 104 782 | 18 461 | 6905 | -16 063 | -17 983 | -383 306 | -37 221 | -61 848 | -462 484 | -177 708 | 21 936 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 9 | 9 | 8 | 7 | 9 | 9 | 9 | 9 | 6 | 6 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: MegaNatur SIA
Pārskats
MegaNatur SIA (reģ. nr. 40103088629) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ropažu iela 140.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 23 445 €, par 47,6% mazāk nekā gadu iepriekš (44 761 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 19,3% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 21 936 € (93,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 7815 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (45,9%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-74 782 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.