Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTOKLUBS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 315 | 34 635 | 12 341 | 12 897 | 33 485 | 37 703 | 46 906 | 61 706 | 78 112 | 77 355 | 119 954 | 102 965 | 127 987 | 85 186 | 67 162 | 70 297 | 60 004 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4920 | 2610 | 973 | 351 | 0 | 0 | 0 | 171 | 448 | 813 | 3453 | 2924 | 3135 | 1378 | 188 | 341 | 0 |
| Aktīvi kopā | 15 235 | 37 245 | 13 314 | 13 248 | 33 485 | 37 703 | 46 906 | 61 877 | 78 560 | 78 168 | 123 407 | 105 889 | 131 122 | 86 564 | 67 350 | 70 638 | 60 004 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2521 | 2407 | 8617 | 10 112 | 29 582 | 27 456 | 33 450 | 5045 | 30 236 | 51 660 | 109 711 | 103 042 | 126 862 | 78 366 | 61 304 | 70 050 | 54 409 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 484 | 31 393 | 12 821 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2521 | 2407 | 8617 | 10 112 | 29 582 | 27 456 | 33 450 | 45 529 | 61 629 | 64 481 | 109 711 | 103 042 | 126 862 | 78 366 | 61 304 | 70 050 | 54 409 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 7307 | 22 124 | -30 141 | -1561 | 767 | 4694 | 3209 | 2892 | 583 | -3244 | 9 | -10 849 | 1413 | 3938 | -2152 | -5458 | 5007 |
| Pašu kapitāls kopā | 12 714 | 34 838 | 4697 | 3136 | 3903 | 10 247 | 13 456 | 16 348 | 16 931 | 13 687 | 13 696 | 2847 | 4260 | 8198 | 6046 | 588 | 5595 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 65 194 | 61 896 | 50 350 | 56 975 | 93 385 | 179 709 | 176 106 | 193 531 | 255 295 | 295 982 | 310 411 | 301 078 | 290 451 | 281 491 | 266 633 | 362 001 | 266 272 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 7633 | 22 116 | -30 033 | -1115 | 1041 | 4646 | 3140 | 2914 | 679 | -3201 | 123 | -10 749 | 1525 | 4171 | -2152 | -5403 | 5071 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7307 | 22 124 | -30 141 | -1561 | 767 | 4694 | 3209 | 2892 | 608 | -3244 | 9 | -10 849 | 1413 | 3938 | -2152 | -5458 | 5007 |
| Pārskata gada peļņa | 7307 | 22 124 | -30 141 | -1561 | 767 | 4694 | 3209 | 2892 | 583 | -3244 | 9 | -10 849 | 1413 | 3938 | -2152 | -5458 | 5007 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 6 | 6 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTOKLUBS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTOKLUBS" (reģ. nr. 40103095353) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Raunas iela 16B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 266 272 €, par 26,4% mazāk nekā gadu iepriekš (362 001 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 5007 € (1,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 88 757 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 60 004 € un pašu kapitāls 5595 € (9,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Latvijas automoto biedrība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.