Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FRANSIS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 22 099 | 21 440 | 4885 | 2801 | 2489 | 3792 | 4019 | 3671 | 4485 | 7119 | 6831 | 7224 | 6429 | 4470 | 2964 | 2920 | 6589 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 84 | 0 | 61 | 41 | 28 | 22 | 9 | 2 | 0 | 19 | 3320 | 6642 | 5603 | 4208 | 6924 | 7880 | 6388 |
| Aktīvi kopā | 22 183 | 21 440 | 4946 | 2842 | 2517 | 3814 | 4028 | 3673 | 4485 | 7138 | 10 151 | 13 866 | 12 032 | 8678 | 9888 | 10 800 | 12 977 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2608 | 1841 | 1048 | 1553 | 1542 | 1182 | 1546 | 1845 | 2355 | 4332 | 4713 | 5816 | 4788 | 3602 | 2939 | 7741 | 15 891 |
| Ilgtermiņa saistības | 32 088 | 40 398 | 45 078 | 45 700 | 48 595 | 75 898 | 82 937 | 85 947 | 89 457 | 94 338 | 97 487 | 97 337 | 73 392 | 78 102 | 99 152 | 108 662 | 111 462 |
| Saistības kopā | 34 696 | 42 239 | 46 126 | 47 253 | 50 137 | 77 080 | 84 483 | 87 792 | 91 812 | 98 670 | 102 200 | 103 153 | 78 180 | 81 704 | 102 091 | 116 403 | 127 353 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8859 | -8286 | -20 356 | -3231 | -3218 | -5509 | -7190 | -3534 | -3208 | -4205 | -517 | 2762 | 23 170 | -6657 | -19 105 | -13 400 | -8773 |
| Pašu kapitāls kopā | -12 513 | -20 799 | -41 180 | -44 411 | -47 620 | -73 266 | -80 455 | -84 119 | -87 327 | -91 532 | -92 049 | -89 287 | -66 148 | -73 026 | -92 203 | -105 603 | -114 376 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 30 725 | 27 252 | 22 477 | 26 778 | 22 665 | 25 682 | 25 415 | 31 914 | 35 086 | 53 909 | 79 941 | 91 617 | 83 756 | 66 752 | 51 771 | 50 052 | 49 134 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8877 | -8286 | -20 332 | -3229 | -3215 | -5457 | -7183 | -3507 | -3197 | -4180 | -516 | 2763 | 23 170 | -6656 | -19 105 | -13 389 | -8773 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8859 | -8286 | -20 356 | -3231 | -3218 | -5509 | -7190 | -3534 | -3208 | -4205 | -517 | 2762 | 23 170 | -6657 | -19 105 | -13 400 | -8773 |
| Pārskata gada peļņa | -8859 | -8286 | -20 356 | -3231 | -3218 | -5509 | -7190 | -3534 | -3208 | -4205 | -517 | 2762 | 23 170 | -6657 | -19 105 | -13 400 | -8773 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FRANSIS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FRANSIS" (reģ. nr. 40103107370) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Ropažu pag., Kākciems, "Kamoliņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 49 134 €, par 1,8% mazāk nekā gadu iepriekš (50 052 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 8773 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 49 134 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-114 376 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.