Ražošanas komercfirma SIA "ONDULAT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 142 883 | 227 525 | 383 294 | 175 058 | 153 215 | 166 618 | 227 565 | 206 969 | 157 226 | 216 706 | 298 590 | 231 133 | 245 366 | 220 418 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 253 076 | 273 200 | 356 292 | 698 966 | 700 594 | 642 363 | 648 126 | 614 725 | 592 095 | 660 821 | 657 658 | 819 936 | 798 406 | 833 453 |
| Aktīvi kopā | 395 959 | 500 725 | 739 586 | 874 024 | 853 809 | 808 981 | 875 691 | 821 694 | 749 321 | 877 527 | 956 248 | 1 051 069 | 1 043 772 | 1 053 871 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 90 208 | 119 096 | 186 292 | 318 353 | 115 279 | 55 351 | 74 520 | 62 147 | 64 710 | 71 749 | 111 502 | 97 638 | 116 836 | 98 616 |
| Ilgtermiņa saistības | 290 917 | 382 033 | 543 434 | 640 520 | 679 150 | 599 150 | 589 150 | 579 150 | 569 150 | 557 400 | 557 400 | 650 400 | 647 485 | 660 236 |
| Saistības kopā | 381 125 | 501 129 | 729 726 | 958 873 | 794 429 | 654 501 | 663 670 | 641 297 | 633 860 | 629 149 | 668 902 | 748 038 | 764 321 | 758 852 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -94 823 | -15 238 | 10 434 | -94 708 | -53 220 | -24 900 | 57 541 | -31 624 | -64 936 | 44 217 | 38 968 | 15 685 | -23 580 | 15 568 |
| Pašu kapitāls kopā | 14 834 | -404 | 9860 | -84 849 | 59 380 | 154 480 | 212 021 | 180 397 | 115 461 | 248 378 | 287 346 | 303 031 | 279 451 | 295 019 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 641 807 | 767 138 | 1 088 131 | 828 749 | 658 522 | 745 886 | 862 880 | 965 234 | 784 127 | 855 402 | 993 383 | 989 009 | 1 033 371 | 1 104 437 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -93 165 | -13 826 | 12 322 | -90 348 | -52 959 | -24 818 | 57 541 | -31 624 | -64 936 | 44 217 | 38 968 | 15 685 | -23 580 | 15 644 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -92 347 | -14 400 | 12 282 | -90 363 | -53 220 | -24 900 | 57 541 | -31 624 | -64 936 | 44 217 | 38 968 | 15 685 | -23 580 | 15 625 |
| Pārskata gada peļņa | -94 823 | -15 238 | 10 434 | -94 708 | -53 220 | -24 900 | 57 541 | -31 624 | -64 936 | 44 217 | 38 968 | 15 685 | -23 580 | 15 568 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 24 | 29 | 25 | 22 | 18 | 16 | 19 | 18 | 18 | 18 | 20 | 21 | 22 | 19 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Ražošanas komercfirma SIA "ONDULAT"
Pārskats
Ražošanas komercfirma SIA "ONDULAT" (reģ. nr. 40103109009) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Biķernieku iela 121H.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 104 437 €, par 6,9% vairāk nekā gadu iepriekš (1 033 371 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 15 568 € (1,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 19 (gadu iepriekš 22). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 58 128 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 053 871 € un pašu kapitāls 295 019 € (28,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.