Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ANDA L"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 313 155 | 308 005 | 296 809 | 345 805 | 343 759 | 332 513 | 412 048 | 374 908 | 386 504 | 514 966 | 675 836 | 957 212 | 1 083 759 | 1 080 961 | 1 133 671 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 201 744 | 185 157 | 15 974 | 19 477 | 27 722 | 19 135 | 13 008 | 12 596 | 61 905 | 45 131 | 43 991 | 40 585 | 18 709 | 96 631 | 78 449 |
| Aktīvi kopā | 514 899 | 493 162 | 312 783 | 365 282 | 371 481 | 351 648 | 425 056 | 387 504 | 448 409 | 560 097 | 719 827 | 997 797 | 1 102 468 | 1 177 592 | 1 212 120 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 181 664 | 168 447 | 211 649 | 225 379 | 200 969 | 138 355 | 168 631 | 95 145 | 124 246 | 161 334 | 175 358 | 276 144 | 279 088 | 257 090 | 260 459 |
| Ilgtermiņa saistības | 65 850 | 49 468 | 26 296 | 14 967 | 1669 | 0 | 0 | 0 | 27 853 | 18 529 | 9052 | 3462 | 0 | 45 271 | 31 551 |
| Saistības kopā | 247 514 | 217 915 | 237 945 | 240 346 | 202 638 | 138 355 | 168 631 | 95 145 | 152 099 | 179 863 | 184 410 | 279 606 | 279 088 | 302 361 | 292 010 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 18 806 | 7685 | -23 962 | 18 599 | 43 109 | 48 116 | 43 132 | 35 935 | 3951 | 83 924 | 155 183 | 182 774 | 105 189 | 81 850 | 44 879 |
| Pašu kapitāls kopā | 264 090 | 271 775 | 71 545 | 120 398 | 163 506 | 213 293 | 256 425 | 292 359 | 296 310 | 380 234 | 535 417 | 718 191 | 823 380 | 875 231 | 920 110 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 627 265 | 611 253 | 675 446 | 1 055 004 | 1 177 538 | 1 026 734 | 1 097 335 | 944 648 | 1 104 559 | 1 555 272 | 2 096 846 | 2 467 800 | 2 769 584 | 2 674 963 | 2 692 259 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 28 520 | 14 090 | -22 700 | 26 184 | 54 595 | 57 277 | 51 693 | 36 395 | 4779 | 84 777 | 156 090 | 183 504 | 105 911 | 84 296 | 47 305 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 24 155 | 10 950 | -24 826 | 23 436 | 52 596 | 56 263 | 51 188 | 35 991 | 3951 | 83 924 | 155 183 | 182 774 | 105 189 | 81 850 | 44 879 |
| Pārskata gada peļņa | 18 806 | 7685 | -23 962 | 18 599 | 43 109 | 48 116 | 43 132 | 35 935 | 3951 | 83 924 | 155 183 | 182 774 | 105 189 | 81 850 | 44 879 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 13 | 12 | 12 | 12 | 12 | 11 | 13 | 12 | 12 | 14 | 14 | 15 | 16 | 15 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 8200 | 20 900 | 25 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 999 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Savilina" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ANDA L"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ANDA L" (reģ. nr. 40103116142) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dzeņu iela 7 k-1 - 94.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 692 259 €, par 0,6% vairāk nekā gadu iepriekš (2 674 963 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 44 879 € (1,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 15 (gadu iepriekš 16). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 179 484 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 212 120 € un pašu kapitāls 920 110 € (75,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (68,3%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.