SIA firma "PURENE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 184 514 | 226 799 | 114 552 | 63 705 | 73 049 | 50 437 | 51 280 | 40 935 | 34 620 | 80 922 | 46 137 | 28 803 | 10 289 | 3520 | 2328 | 2035 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 27 142 | 23 190 | 108 767 | 101 758 | 139 081 | 134 098 | 133 316 | 133 357 | 133 268 | 72 858 | 24 455 | 19 863 | 12 317 | 10 439 | 5088 | 4000 |
| Aktīvi kopā | 211 656 | 249 989 | 223 319 | 165 463 | 212 130 | 184 535 | 184 596 | 174 292 | 167 888 | 153 780 | 70 592 | 48 666 | 22 606 | 13 959 | 7416 | 6035 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 50 171 | 74 719 | 41 042 | 18 318 | 37 102 | 28 544 | 27 351 | 17 169 | 18 810 | 4874 | 4559 | 1480 | 2572 | 3462 | 1091 | 1396 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 50 171 | 74 719 | 41 042 | 18 318 | 37 102 | 28 544 | 27 351 | 17 169 | 18 810 | 4874 | 4559 | 1480 | 2572 | 3462 | 1091 | 1396 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -47 203 | -17 433 | 7247 | -40 462 | -26 943 | -18 847 | 1254 | -122 | -8045 | -172 | -82 873 | -18 847 | -27 152 | -9537 | -4172 | -3803 |
| Pašu kapitāls kopā | 161 190 | 175 027 | 182 274 | 141 812 | 174 838 | 155 991 | 157 245 | 157 123 | 149 078 | 148 906 | 66 033 | 47 186 | 20 034 | 10 497 | 6325 | 4524 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 256 006 | 787 797 | 499 673 | 119 837 | 112 459 | 175 792 | 57 957 | 54 829 | 7595 | 34 803 | 1924 | 292 | 1425 | 1043 | 1043 | 298 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -48 412 | -18 941 | 11 734 | -40 097 | -10 583 | -18 847 | 2270 | -122 | -5809 | -172 | -82 873 | -18 847 | -27 152 | -9537 | -4172 | -3803 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | — | 5951 | 168 | -5720 | -172 | -77 499 | -10 876 | -18 501 | -7133 | -3820 | -3716 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -47 203 | -17 433 | 9941 | -40 234 | -26 753 | -18 847 | 2270 | -122 | -8045 | -172 | -82 873 | -18 847 | -27 152 | -9537 | -4172 | -3803 |
| Pārskata gada peļņa | -47 203 | -17 433 | 7247 | -40 462 | -26 943 | -18 847 | 1254 | -122 | -8045 | -172 | -82 873 | -18 847 | -27 152 | -9537 | -4172 | -3803 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | 15 929 | 20 172 | 3886 | 5414 | 12 950 | 12 454 | 13 488 | 5298 | 1695 | 1741 |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | 3681 | 290 | 89 | 0 | 5374 | 7971 | 8651 | 2404 | 352 | 87 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 14 | 14 | 14 | 8 | 6 | 5 | 5 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MA & RO" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA firma "PURENE"
Pārskats
SIA firma "PURENE" (reģ. nr. 40103131832) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lāčplēša iela 114 - 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 298 €, par 71,4% mazāk nekā gadu iepriekš (1043 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 36,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 3803 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 298 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6035 € un pašu kapitāls 4524 € (75,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (20%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.