Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOŽUMS-1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 20 515 | 34 249 | 107 625 | 62 351 | 88 050 | 158 315 | 157 411 | 75 503 | 246 978 | 640 578 | 312 384 | 350 867 | 407 349 | 485 196 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 325 832 | 368 695 | 478 644 | 637 054 | 589 529 | 577 014 | 1 087 122 | 1 398 795 | 1 331 896 | 1 292 426 | 1 227 493 | 1 144 804 | 1 188 441 | 1 245 059 |
| Aktīvi kopā | 346 347 | 402 944 | 586 269 | 699 405 | 677 579 | 735 329 | 1 244 533 | 1 474 298 | 1 578 874 | 1 933 004 | 1 539 877 | 1 495 671 | 1 595 790 | 1 730 255 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 105 333 | 82 595 | 163 736 | 121 969 | 125 142 | 158 686 | 174 519 | 237 087 | 244 241 | 558 622 | 274 675 | 268 831 | 387 206 | 323 191 |
| Ilgtermiņa saistības | 10 813 | 133 041 | 139 498 | 267 084 | 244 161 | 153 805 | 513 089 | 570 827 | 494 977 | 404 963 | 291 082 | 247 005 | 213 204 | 370 765 |
| Saistības kopā | 116 146 | 215 636 | 303 234 | 389 053 | 369 303 | 312 491 | 687 608 | 807 914 | 739 218 | 963 585 | 565 757 | 515 836 | 600 410 | 693 956 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -99 680 | 282 | 9336 | 18 870 | 7127 | 114 562 | 134 087 | 109 455 | 173 272 | 129 763 | 4701 | 5715 | 15 545 | 40 919 |
| Pašu kapitāls kopā | 227 701 | 178 414 | 263 196 | 282 066 | 308 276 | 422 838 | 556 925 | 666 384 | 839 656 | 969 419 | 974 120 | 979 835 | 995 380 | 1 036 299 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 225 419 | 332 612 | 690 709 | 850 146 | 1 059 768 | 1 360 208 | 1 507 400 | 1 648 514 | 2 045 927 | 2 894 088 | 2 665 526 | 2 537 670 | 2 698 774 | 2 775 290 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -98 735 | 4290 | 13 704 | 32 842 | 11 998 | 123 393 | 146 327 | 124 529 | 188 220 | 143 728 | 17 768 | 21 611 | 25 021 | 46 142 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -98 735 | 1809 | 11 018 | 27 351 | 7127 | 119 066 | 134 154 | 109 520 | 173 283 | 130 649 | 5551 | 5715 | 15 545 | 40 926 |
| Pārskata gada peļņa | -99 680 | 282 | 9336 | 18 870 | 7127 | 114 562 | 134 087 | 109 455 | 173 272 | 129 763 | 4701 | 5715 | 15 545 | 40 919 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 47 | 74 | 82 | 105 | 125 | 133 | 130 | 131 | 154 | 154 | 143 | 143 | 138 | 153 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOŽUMS-1"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOŽUMS-1" (reģ. nr. 40103146679) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Bruņinieku iela 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 775 290 €, par 2,8% vairāk nekā gadu iepriekš (2 698 774 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 21,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 40 919 € (1,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 153 (gadu iepriekš 138). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 18 139 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 730 255 € un pašu kapitāls 1 036 299 € (59,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (99,8%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dziedniecība".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.