Dārzkopības kooperatīvā sabiedrība "PABAŽI-B"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3619 | 2923 | 1532 | 1754 | 1628 | 1514 | 5571 | 8330 | 8586 | 8283 | 6345 | 6316 | 7615 | 9078 | 10 830 | 10 381 | 13 745 | 15 910 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4183 | 4054 | 3926 | 3797 | 3669 | 3933 | 5287 | 4977 | 4789 | 4413 | 4136 | 3950 | 3887 | 3637 | 3392 | 3320 | 3317 | 3315 |
| Aktīvi kopā | 7802 | 6977 | 5458 | 5551 | 5297 | 5447 | 10 858 | 13 307 | 13 375 | 12 696 | 10 481 | 10 266 | 11 502 | 12 715 | 14 222 | 13 701 | 17 062 | 19 225 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 400 | 381 | 293 | 297 | 44 | 141 | 469 | 277 | 931 | 47 | 2 | 0 | 101 | 143 | 101 | 261 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 343 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 343 | 400 | 381 | 293 | 297 | 44 | 141 | 469 | 277 | 931 | 47 | 2 | 0 | 101 | 143 | 101 | 261 | 0 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -174 | -882 | -1500 | 181 | -258 | 403 | 3028 | 2122 | 260 | -1333 | -1332 | -170 | 1238 | 1112 | 1465 | -479 | 3201 | 2424 |
| Pašu kapitāls kopā | 7459 | 6577 | 5077 | 5258 | 5000 | 5403 | 10 717 | 12 838 | 13 098 | 11 765 | 10 434 | 10 264 | 11 502 | 12 614 | 14 079 | 13 600 | 16 801 | 19 225 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 5255 | 6172 | 5405 | 6295 | 6025 | 5375 | 10 531 | 9402 | 8819 | 8164 | 9174 | 10 071 | 10 964 | 11 098 | 9773 | 8677 | 11 873 | 10 959 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -25 | -702 | -1403 | 321 | -77 | 528 | 3208 | 2300 | 260 | -1333 | -1332 | -170 | 1238 | 1112 | 1465 | -479 | 3201 | 2424 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -25 | -696 | -1367 | 321 | -118 | 528 | 3200 | 2300 | 260 | -1333 | -1332 | -170 | 1238 | 1112 | 1465 | -479 | 3201 | 2424 |
| Pārskata gada peļņa | -174 | -882 | -1500 | 181 | -258 | 403 | 3028 | 2122 | 260 | -1333 | -1332 | -170 | 1238 | 1112 | 1465 | -479 | 3201 | 2424 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Dārzkopības kooperatīvā sabiedrība "PABAŽI-B"
Pārskats
Dārzkopības kooperatīvā sabiedrība "PABAŽI-B" (reģ. nr. 40103146749) ir kooperatīvā sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Ģertrūdes iela 78 - 12.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 10 959 €, par 7,7% mazāk nekā gadu iepriekš (11 873 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 2424 € (22,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3653 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 19 225 € un pašu kapitāls 19 225 € (100% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.