Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PLUSS-3"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 352 047 | 413 436 | 416 704 | 454 831 | 618 858 | 520 562 | 454 775 | 312 469 | 307 182 | 336 899 | 298 876 | 372 904 | 375 411 | 378 212 | 357 471 | 359 241 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 55 746 | 46 217 | 31 402 | 27 117 | 48 287 | 51 430 | 67 614 | 59 381 | 37 283 | 27 667 | 17 103 | 9652 | 5750 | 13 889 | 15 679 | 23 953 |
| Aktīvi kopā | 407 793 | 459 653 | 448 106 | 481 948 | 667 145 | 571 992 | 522 389 | 371 850 | 344 465 | 364 566 | 315 979 | 382 556 | 381 161 | 392 101 | 373 150 | 383 194 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 133 698 | 94 100 | 79 935 | 108 605 | 123 181 | 100 900 | 99 370 | 69 777 | 81 891 | 58 426 | 40 208 | 98 532 | 99 075 | 105 737 | 95 329 | 118 979 |
| Ilgtermiņa saistības | 238 897 | 328 639 | 327 798 | 328 567 | 476 777 | 402 059 | 346 748 | 272 079 | 282 535 | 319 625 | 286 625 | 293 325 | 285 025 | 280 025 | 263 025 | 243 525 |
| Saistības kopā | 372 595 | 422 739 | 407 733 | 437 172 | 599 958 | 502 959 | 446 118 | 341 856 | 364 426 | 378 051 | 326 833 | 391 857 | 384 100 | 385 762 | 358 354 | 362 504 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 16 208 | 1564 | 3218 | 3852 | 3084 | 744 | 15 643 | -46 278 | -49 956 | 6476 | 2631 | 1553 | 6362 | 9278 | 8457 | 5894 |
| Pašu kapitāls kopā | 31 285 | 32 849 | 36 067 | 39 919 | 59 884 | 60 627 | 76 271 | 29 994 | -19 961 | -13 485 | -10 854 | -9301 | -2939 | 6339 | 14 796 | 20 690 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 596 870 | 598 995 | 705 503 | 726 295 | 1 005 797 | 924 783 | 894 445 | 647 809 | 689 403 | 660 218 | 716 615 | 833 596 | 1 106 358 | 1 246 832 | 1 305 251 | 1 322 461 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 19 733 | 2444 | 4950 | 6707 | 2400 | 2549 | 16 373 | -45 793 | -49 701 | 6537 | 2631 | 1553 | 6362 | 9278 | 8457 | 5894 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 18 331 | 1010 | 4058 | 6363 | 1799 | 1634 | 15 643 | -46 278 | -49 956 | 6476 | 2631 | 1553 | 6362 | 9278 | 8457 | 5894 |
| Pārskata gada peļņa | 16 208 | 1564 | 3218 | 3852 | 3084 | 744 | 15 643 | -46 278 | -49 956 | 6476 | 2631 | 1553 | 6362 | 9278 | 8457 | 5894 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 21 | 20 | 20 | 19 | 19 | 20 | 18 | 18 | 16 | 14 | 14 | 16 | 16 | 15 | 14 | 16 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PLUSS-3"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PLUSS-3" (reģ. nr. 40103147689) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Atlasa iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 322 461 €, par 1,3% vairāk nekā gadu iepriekš (1 305 251 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 5894 € (0,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 16 (gadu iepriekš 14). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 82 654 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 383 194 € un pašu kapitāls 20 690 € (5,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (35%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.