Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AV Motorsports"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4903 | 3391 | 2418 | 3076 | 2761 | 14 135 | 20 769 | 36 426 | 25 163 | 19 599 | 17 651 | 46 132 | 42 684 | 50 971 | 49 766 | 84 143 | 56 288 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8385 | 3672 | 525 | 1036 | 2835 | 8053 | 864 | 25 593 | 75 032 | 60 529 | 75 042 | 47 171 | 23 586 | 9818 | 0 | 0 | 55 652 |
| Aktīvi kopā | 13 288 | 7063 | 2943 | 4112 | 5596 | 22 188 | 21 633 | 62 019 | 100 195 | 80 128 | 92 693 | 93 303 | 66 270 | 60 789 | 49 766 | 84 143 | 111 940 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 23 745 | 2240 | 3502 | 4950 | 1511 | 6587 | 4674 | 21 828 | 10 878 | 14 949 | 10 428 | 25 712 | 18 224 | 37 658 | 36 651 | 60 922 | 53 942 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 29 106 | 9277 | 13 534 | 11 070 | 24 937 | 24 306 | 56 902 | 91 797 | 44 422 | 93 706 | 57 331 | 66 463 | 60 042 | 47 609 | 61 709 | 87 409 |
| Saistības kopā | 23 745 | 31 346 | 12 779 | 18 484 | 12 581 | 31 524 | 28 980 | 78 730 | 102 675 | 59 371 | 104 134 | 83 043 | 84 687 | 97 700 | 84 260 | 122 631 | 141 351 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7062 | -13 695 | 14 355 | -4693 | 7075 | 603 | 1989 | -9363 | 14 230 | 23 237 | -32 197 | 21 701 | -28 676 | -18 495 | 2418 | -3994 | 9077 |
| Pašu kapitāls kopā | -10 676 | -24 371 | -10 016 | -14 709 | -7634 | -10 259 | -8270 | -17 634 | -3403 | 19 834 | -12 364 | 9337 | -19 340 | -37 834 | -35 417 | -39 411 | -30 334 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 13 887 | 9984 | 16 174 | 13 689 | 42 505 | 122 806 | 143 537 | 168 199 | 137 302 | 134 079 | 59 572 | 146 891 | 92 703 | 109 615 | 109 175 | 173 961 | 291 828 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7059 | -13 695 | 14 355 | -4693 | 7075 | 603 | 1989 | -9020 | 14 513 | 23 397 | -31 603 | 22 799 | -27 688 | -17 388 | 2418 | -3994 | 9077 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7062 | -13 695 | 14 355 | -4693 | 7075 | 603 | 1989 | -9363 | 14 230 | 23 237 | -32 197 | 21 701 | -28 676 | -18 495 | 2418 | -3994 | 9077 |
| Pārskata gada peļņa | -7062 | -13 695 | 14 355 | -4693 | 7075 | 603 | 1989 | -9363 | 14 230 | 23 237 | -32 197 | 21 701 | -28 676 | -18 495 | 2418 | -3994 | 9077 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AV Motorsports"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AV Motorsports" (reģ. nr. 40103157691) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Tallinas iela 40 - 47.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 291 828 €, par 67,8% vairāk nekā gadu iepriekš (173 961 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 21,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 9077 € (3,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 97 276 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-30 334 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.