Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KLERUS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 199 999 € (78% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 23 512 | 17 347 | 28 260 | 60 467 | 97 576 | 59 244 | 71 866 | 29 931 | 8805 | 8805 | 205 242 | 410 998 | 280 017 | 281 597 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 14 482 | 15 283 | 26 622 | 104 218 | 90 940 | 78 113 | 62 491 | 54 679 | 54 679 | 54 679 | 8034 | 28 140 | 30 515 | 25 664 |
| Aktīvi kopā | 37 994 | 32 630 | 54 882 | 164 685 | 188 516 | 137 357 | 134 357 | 84 610 | 63 484 | 63 484 | 213 276 | 439 138 | 310 532 | 307 261 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 11 932 | 12 976 | 25 365 | 40 465 | 53 496 | 0 | 21 032 | 20 890 | 151 | 201 | 80 860 | 30 920 | 53 916 | 80 970 |
| Ilgtermiņa saistības | 11 755 | 11 755 | 11 755 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 23 687 | 24 731 | 37 120 | 40 465 | 53 496 | 0 | 21 032 | 20 890 | 151 | 201 | 80 860 | 30 920 | 53 916 | 80 970 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 5589 | -7951 | 8994 | 24 120 | 12 722 | 2337 | -24 032 | -14 605 | -387 | -50 | 69 133 | 405 352 | 253 750 | 169 674 |
| Pašu kapitāls kopā | 14 307 | 6356 | 15 350 | 122 298 | 135 020 | 137 357 | 113 325 | 63 720 | 63 333 | 63 283 | 132 416 | 408 218 | 256 616 | 226 291 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 118 217 | 147 878 | 386 766 | 905 309 | 790 389 | 546 550 | 0 | 0 | 0 | 0 | 376 016 | 1 239 338 | 1 293 749 | 1 205 482 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 6212 | -7752 | 10 972 | 25 855 | 21 978 | 2337 | -22 826 | -14 468 | -337 | 0 | 69 335 | 437 753 | 355 412 | 219 924 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6212 | -7951 | 9537 | 24 120 | 12 722 | 2337 | -22 826 | -14 468 | -337 | 0 | 69 335 | 437 753 | 355 412 | 219 924 |
| Pārskata gada peļņa | 5589 | -7951 | 8994 | 24 120 | 12 722 | 2337 | -24 032 | -14 605 | -387 | -50 | 69 133 | 405 352 | 253 750 | 169 674 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 7 | 24 | 24 | 36 | 25 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | 19 | 20 | 18 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 35 000 | 0 | 0 | 0 | 129 550 | 405 352 | 199 999 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Gaetano" — 2 kopīgas personas
- SIA "Mano" — 2 kopīgas personas
- SIA "Kozma"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KARELL"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KLERUS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KLERUS" (reģ. nr. 40103159461) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vangažu iela 7 - 82.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 205 482 €, par 6,8% mazāk nekā gadu iepriekš (1 293 749 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 19,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 169 674 € (14,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 18 (gadu iepriekš 20). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 66 971 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 307 261 € un pašu kapitāls 226 291 € (73,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.