SIA "Citas noskaņas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2457 | 25 930 | 29 698 | 34 981 | 82 711 | 140 524 | 120 735 | 140 134 | 167 867 | 28 888 | 14 039 | 19 071 | 33 140 | 75 510 | 107 404 | 74 610 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 14 739 | 19 862 | 35 610 | 54 242 | 90 080 | 65 024 | 40 572 | 23 301 | 17 687 | 136 641 | 134 586 | 122 256 | 109 846 | 97 817 | 104 257 | 173 686 |
| Aktīvi kopā | 17 196 | 45 792 | 65 308 | 89 223 | 172 791 | 205 548 | 161 307 | 163 435 | 185 554 | 165 529 | 148 625 | 141 327 | 142 986 | 173 327 | 211 661 | 248 296 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 319 | 712 | 7802 | 13 394 | 30 006 | 42 882 | 11 296 | 13 225 | 23 758 | 20 726 | 28 360 | 34 436 | 24 839 | 25 716 | 28 790 | 36 630 |
| Ilgtermiņa saistības | 18 600 | 38 412 | 46 168 | 45 815 | 80 372 | 82 094 | 52 500 | 52 500 | 52 500 | 12 500 | 11 500 | 11 500 | 11 500 | 11 500 | 11 500 | 14 500 |
| Saistības kopā | 18 919 | 39 124 | 53 970 | 59 209 | 110 378 | 124 976 | 63 796 | 65 725 | 76 258 | 33 226 | 39 860 | 45 936 | 36 339 | 37 216 | 40 290 | 51 130 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 684 | 8391 | 4670 | 18 675 | 19 707 | 18 159 | 16 939 | 200 | 11 586 | 23 007 | -23 538 | -13 374 | 11 256 | 29 464 | 35 260 | 25 795 |
| Pašu kapitāls kopā | -1723 | 6668 | 11 338 | 30 014 | 62 413 | 80 572 | 97 511 | 97 710 | 109 296 | 132 303 | 108 765 | 95 391 | 106 647 | 136 111 | 171 371 | 197 166 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 13 725 | 40 930 | 67 921 | 95 004 | 139 412 | 132 129 | 155 936 | 138 539 | 135 434 | 178 409 | 32 413 | 29 150 | 134 696 | 173 596 | 144 460 | 167 942 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 684 | 8402 | 4731 | 19 867 | 21 139 | 23 006 | 22 796 | 2527 | 11 717 | 23 051 | -23 492 | -13 293 | 11 540 | 29 472 | 35 263 | 26 120 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 684 | 8391 | 4670 | 19 867 | 21 138 | 22 639 | 22 562 | 2506 | 11 717 | 23 051 | -23 492 | -13 293 | 11 540 | 29 472 | 35 263 | 26 120 |
| Pārskata gada peļņa | 684 | 8391 | 4670 | 18 675 | 19 707 | 18 159 | 16 939 | 200 | 11 586 | 23 007 | -23 538 | -13 374 | 11 256 | 29 464 | 35 260 | 25 795 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Citas noskaņas"
Pārskats
SIA "Citas noskaņas" (reģ. nr. 40103161165) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības gatve 405 k-1 - 20.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 167 942 €, par 16,3% vairāk nekā gadu iepriekš (144 460 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 18,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 25 795 € (15,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 33 588 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 248 296 € un pašu kapitāls 197 166 € (79,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.