SIA "Future Medicine Group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 13 378 | 41 439 | 15 251 | 19 186 | 33 753 | 10 098 | 270 | 596 | 122 | 374 | 1355 | 949 | 1371 | 1954 | 634 | 694 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 29 306 | 11 621 | 54 803 | 76 664 | 85 756 | 84 347 | 96 600 | 99 259 | 111 791 | 113 691 | 111 103 | 89 559 | 81 111 | 82 713 | 81 018 |
| Aktīvi kopā | 13 378 | 70 745 | 26 872 | 73 989 | 110 417 | 95 854 | 84 617 | 97 196 | 99 381 | 112 165 | 115 046 | 112 052 | 90 930 | 83 065 | 83 347 | 81 712 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 8855 | 415 684 | 521 198 | 641 890 | 1 024 752 | 1 027 857 | 1 028 722 | 1 052 426 | 1 057 569 | 1 067 705 | 1 058 681 | 998 642 | 976 926 | 956 430 | 948 693 | 958 996 |
| Ilgtermiņa saistības | 20 522 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 29 377 | 415 684 | 521 198 | 641 890 | 1 024 752 | 1 027 857 | 1 028 722 | 1 052 426 | 1 057 569 | 1 067 705 | 1 058 681 | 998 642 | 976 926 | 956 430 | 948 693 | 958 996 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -17 999 | -154 138 | -149 386 | -73 575 | -106 285 | -17 668 | -12 102 | -11 125 | -2958 | 2648 | 11 905 | 57 045 | 594 | 12 631 | 8019 | -14 784 |
| Pašu kapitāls kopā | -15 999 | -344 939 | -494 326 | -567 901 | -914 335 | -932 003 | -944 105 | -955 230 | -958 188 | -955 540 | -943 635 | -886 590 | -885 996 | -873 365 | -865 346 | -877 284 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 12 962 | 1067 | 1889 | 2138 | 7027 | 956 | 68 | 0 | 620 | 13 997 | 38 490 | 92 342 | 58 051 | 128 468 | 126 526 | 140 171 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -17 967 | -154 138 | -149 386 | -73 575 | -106 280 | -17 668 | -12 102 | -11 125 | -2958 | 2648 | 11 905 | 57 045 | 594 | 12 631 | 8019 | -14 784 |
| EBITDA | -17 967 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -17 999 | -154 138 | -149 386 | -73 575 | -106 280 | -17 668 | -12 102 | -11 125 | -2958 | 2648 | 11 905 | 57 045 | 594 | 12 631 | 8019 | -14 784 |
| Pārskata gada peļņa | -17 999 | -154 138 | -149 386 | -73 575 | -106 285 | -17 668 | -12 102 | -11 125 | -2958 | 2648 | 11 905 | 57 045 | 594 | 12 631 | 8019 | -14 784 |
| Darbaspēka izmaksas | 17 526 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 6 | 9 | 9 | 9 | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Future Medicine Group"
Pārskats
SIA "Future Medicine Group" (reģ. nr. 40103164458) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rūpniecības iela 32B - 1D.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 140 171 €, par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš (126 526 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 14 784 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 35 043 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (70%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-877 284 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.