Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SENANS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3926 | 12 441 | 27 173 | 106 004 | 198 168 | 193 173 | 1 153 973 | 1 621 096 | 2 271 007 | 1 549 909 | 2 164 786 | 1 623 353 | 1 146 402 | 155 370 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 46 368 | 32 866 | 27 552 | 19 223 | 20 252 | 64 116 | 113 371 | 204 658 | 165 882 | 607 730 | 581 256 | 549 586 | 94 947 | 40 347 |
| Aktīvi kopā | 50 294 | 45 307 | 54 725 | 125 227 | 218 420 | 257 289 | 1 267 344 | 1 825 754 | 2 436 889 | 2 157 639 | 2 746 042 | 2 172 939 | 1 241 349 | 195 717 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1130 | 1066 | 2019 | 17 818 | 87 809 | 153 786 | 594 106 | 1 428 706 | 2 061 858 | 2 727 172 | 2 354 843 | 950 767 | 672 809 | 144 925 |
| Ilgtermiņa saistības | 40 866 | 40 866 | 64 550 | 64 550 | 126 643 | 126 646 | 488 114 | 208 922 | 14 830 | 0 | 0 | 946 234 | 540 000 | 0 |
| Saistības kopā | 41 996 | 41 932 | 66 569 | 82 368 | 214 452 | 280 432 | 1 082 220 | 1 637 628 | 2 076 688 | 2 727 172 | 2 354 843 | 1 897 001 | 1 212 809 | 144 925 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 170 | -4924 | -10 243 | 14 705 | 1109 | -27 110 | 208 267 | 3002 | 157 675 | -929 734 | 975 132 | -110 261 | 25 696 | 12 452 |
| Pašu kapitāls kopā | 8298 | 3375 | -11 844 | 42 859 | 3968 | -23 143 | 185 124 | 188 126 | 345 801 | -583 933 | 391 199 | 275 938 | 28 540 | 50 792 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 12 430 | 11 895 | 16 799 | 50 433 | 364 712 | 403 324 | 1 838 134 | 4 389 316 | 7 535 194 | 6 916 237 | 8 414 317 | 6 035 680 | 4 674 415 | 186 885 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 170 | -4834 | -10 121 | 14 705 | 2153 | -27 110 | 208 267 | 3002 | 157 675 | -929 734 | 981 574 | -83 991 | 134 868 | 12 452 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 170 | -4924 | -10 193 | 14 705 | 1109 | -27 110 | 208 267 | 3002 | 157 675 | -929 734 | 983 044 | -108 685 | 115 840 | 12 452 |
| Pārskata gada peļņa | 170 | -4924 | -10 243 | 14 705 | 1109 | -27 110 | 208 267 | 3002 | 157 675 | -929 734 | 975 132 | -110 261 | 25 696 | 12 452 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 13 | 11 | 49 | 82 | 136 | 124 | 114 | 108 | 73 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 40 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5000 | 273 094 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SENANS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SENANS" (reģ. nr. 40103166355) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Vangaži, Gaujas iela 26 k-1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 186 885 €, par 96,0% mazāk nekā gadu iepriekš (4 674 415 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 23,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 12 452 € (6,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 73). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 377 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 195 717 € un pašu kapitāls 50 792 € (26,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.