SIA "Desu darbnīca Berģi"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2021Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2021
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3884 | 162 823 | 481 | 58 | 78 | 2544 | 41 481 | 70 532 | 82 221 | 89 909 | 73 153 | 68 336 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 589 | 5058 | 3757 | 3960 | 0 | 9942 | 24 828 | 20 363 | 10 390 | 42 979 | 127 813 | 200 211 |
| Aktīvi kopā | 4473 | 167 881 | 4238 | 4018 | 78 | 12 486 | 66 309 | 90 895 | 92 611 | 132 888 | 200 966 | 268 547 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 19 892 | 222 832 | 136 888 | 132 931 | 189 029 | 205 740 | 111 681 | 139 532 | 144 712 | 156 821 | 144 987 | 221 991 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 5234 | 4148 | 3222 | 0 | 884 | 192 140 | 192 140 | 183 529 | 157 120 | 51 718 | 148 472 |
| Saistības kopā | 19 892 | 228 066 | 141 036 | 136 153 | 189 029 | 206 624 | 303 821 | 331 672 | 328 241 | 313 941 | 196 705 | 370 463 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -26 726 | -44 766 | -76 613 | 4667 | -941 | -5187 | -43 374 | -3264 | 5147 | 54 577 | 55 309 | -106 177 |
| Pašu kapitāls kopā | -15 419 | -60 185 | -136 798 | -132 135 | -188 951 | -194 138 | -237 512 | -240 777 | -235 630 | -181 053 | 4261 | -101 916 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 85 949 | 76 475 | 18 521 | 0 | 0 | 0 | 570 582 | 941 038 | 638 750 | 651 030 | 956 968 | 800 528 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -26 726 | -44 462 | -76 394 | 4667 | -941 | -5187 | -43 374 | -3200 | 6285 | 59 340 | 61 451 | -94 737 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -26 726 | -44 766 | -76 613 | 4667 | -941 | -5187 | -43 374 | -3200 | 5147 | 54 756 | 55 349 | -106 155 |
| Pārskata gada peļņa | -26 726 | -44 766 | -76 613 | 4667 | -941 | -5187 | -43 374 | -3264 | 5147 | 54 577 | 55 309 | -106 177 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 5 | 10 | 10 | 12 | 13 | 16 | 17 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "BON"
- "FQ RACING"
- ADD Legal ZAB SIA
- Akciju sabiedrība "Lumen Investments"
- SIA "Bean Bag Latvia"
- SIA "ECHO - V"
- SIA "LakeHouse"
- SIA "MebelTrans"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ARMS Group"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BeFit24"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRAF X"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Intermodal Solutions"
Kopsavilkums: SIA "Desu darbnīca Berģi"
Pārskats
SIA "Desu darbnīca Berģi" (reģ. nr. 40103171888) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., Berģi, "Rīgas-Siguldas šoseja 3D".
Finanšu rezultāti
2021. gadā apgrozījums bija 800 528 €, par 16,3% mazāk nekā gadu iepriekš (956 968 €). No 2010. līdz 2021. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 22,5% gadā. 2021. gads noslēdzās ar zaudējumiem 106 177 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 12 publicētajiem gadiem. 2021. gadā darbinieku skaits bija 17 (gadu iepriekš 16). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 47 090 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2021. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-101 916 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2021. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.