SIA "Maximus Capital Management"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 186 317 | 265 355 | 180 394 | 243 243 | 137 828 | 226 744 | 180 897 | 428 115 | 320 253 | 394 052 | 369 073 | 310 132 | 289 112 | 302 840 | 405 380 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1155 | 20 334 | 16 622 | 13 983 | 9763 | 3824 | 10 764 | 7801 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 000 |
| Aktīvi kopā | 187 472 | 285 689 | 197 016 | 257 226 | 147 591 | 230 568 | 191 661 | 435 916 | 320 253 | 394 052 | 369 073 | 310 132 | 289 112 | 302 840 | 505 380 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6756 | 94 145 | 6057 | 5166 | 2444 | 14 275 | 11 919 | 10 335 | 5632 | 4806 | 1537 | 1325 | 473 | 2089 | 3549 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6284 | 31 288 | 27 000 | 27 000 | 27 000 | 27 000 | 27 000 | 20 405 | 20 405 |
| Saistības kopā | 6756 | 94 145 | 6057 | 5166 | 2444 | 14 275 | 18 203 | 41 623 | 32 632 | 31 806 | 28 537 | 28 325 | 27 473 | 22 494 | 23 954 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 89 317 | 45 968 | -173 | -19 650 | -106 913 | 94 995 | -42 835 | 275 835 | 8328 | 74 625 | -21 710 | -58 729 | -20 168 | 18 707 | 201 080 |
| Pašu kapitāls kopā | 180 716 | 191 544 | 190 959 | 252 060 | 145 147 | 216 293 | 173 458 | 394 293 | 287 621 | 362 246 | 340 536 | 281 807 | 261 639 | 280 346 | 481 426 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 213 320 | 162 236 | 145 471 | 168 597 | 60 832 | 334 754 | 118 450 | 82 898 | 289 445 | 157 304 | 32 244 | 10 584 | 21 467 | 61 616 | 292 133 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 108 019 | 55 142 | 1936 | -29 690 | -106 983 | 101 377 | -42 660 | -14 547 | -235 357 | 74 544 | -21 809 | -58 729 | -20 168 | 18 707 | 201 080 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 108 262 | 55 256 | 2391 | -19 650 | -106 913 | 101 387 | -42 835 | 276 376 | 8328 | 74 625 | -21 710 | -58 729 | -20 168 | 18 707 | 201 080 |
| Pārskata gada peļņa | 89 317 | 45 968 | -173 | -19 650 | -106 913 | 94 995 | -42 835 | 275 835 | 8328 | 74 625 | -21 710 | -58 729 | -20 168 | 18 707 | 201 080 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 8 | 10 | 9 | 7 | 8 | 8 | 5 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 35 140 | 0 | 0 | 0 | 23 849 | 0 | 55 000 | 115 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Maximus Capital Management"
Pārskats
SIA "Maximus Capital Management" (reģ. nr. 40103173910) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rūpniecības iela 1 - 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 292 133 €, par 374% vairāk nekā gadu iepriekš (61 616 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 201 080 € (68,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 292 133 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 505 380 € un pašu kapitāls 481 426 € (95,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.