Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Flamingo Tour"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 11 250 € (29% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6269 | 6468 | 8907 | 24 408 | 55 660 | 56 684 | 31 661 | 79 942 | 137 747 | 116 553 | 131 569 | 103 507 | 59 293 | 141 547 | 129 753 | 173 418 | 224 662 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1082 | 537 | 59 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 271 | 155 | 39 | 0 |
| Aktīvi kopā | 7351 | 7005 | 8966 | 24 425 | 55 660 | 56 684 | 31 661 | 79 942 | 137 747 | 116 553 | 131 569 | 103 507 | 59 293 | 141 818 | 129 908 | 173 457 | 224 662 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4446 | 3593 | 5554 | 21 204 | 53 487 | 53 592 | 28 954 | 77 235 | 134 754 | 113 633 | 130 155 | 104 025 | 59 811 | 122 500 | 97 044 | 134 376 | 185 053 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4446 | 3593 | 5554 | 21 204 | 53 487 | 53 592 | 28 954 | 77 235 | 134 754 | 113 633 | 130 155 | 104 025 | 59 811 | 122 500 | 97 044 | 134 376 | 185 053 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 541 | 507 | 0 | 0 | 0 | 0 | -385 | 0 | 286 | -73 | -1506 | -1932 | 0 | 19 836 | 13 545 | 13 717 | 11 778 |
| Pašu kapitāls kopā | 2734 | 3241 | 3241 | 3050 | 2002 | 2849 | 2464 | 2707 | 2993 | 2920 | 1414 | -518 | -518 | 19 318 | 32 864 | 39 081 | 39 609 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 7027 | 7006 | 11 083 | 14 259 | 18 725 | 27 034 | 23 144 | 15 531 | 20 569 | 22 375 | 19 677 | 3673 | 11 542 | 26 660 | 29 590 | 33 422 | 34 029 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 601 | 541 | 998 | 1283 | 1685 | 2433 | 1698 | 0 | 286 | -73 | -1506 | -1932 | 0 | 19 836 | 13 545 | 13 717 | 11 778 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 601 | 650 | 998 | 1283 | 1685 | 2433 | 1698 | 0 | 286 | -73 | -1506 | -1932 | 0 | 19 836 | 13 545 | 13 717 | 11 778 |
| Pārskata gada peļņa | 541 | 507 | 0 | 0 | 0 | 0 | -385 | 0 | 286 | -73 | -1506 | -1932 | 0 | 19 836 | 13 545 | 13 717 | 11 778 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 1048 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7500 | 11 250 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Flamingo Tour"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Flamingo Tour" (reģ. nr. 40103175023) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rostokas iela 62 - 23.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 34 029 €, par 1,8% vairāk nekā gadu iepriekš (33 422 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 11 778 € (34,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 11 343 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 224 662 € un pašu kapitāls 39 609 € (17,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.