Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALTENERGO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 761 | 11 592 | 42 819 | 42 698 | 47 290 | 88 971 | 76 278 | 52 460 | 59 089 | 76 981 | 76 297 | 110 587 | 158 420 | 296 990 | 305 722 | 228 272 | 123 634 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 976 | 765 | 14 897 | 29 337 | 33 784 | 39 340 | 54 603 | 41 379 | 46 945 | 41 756 | 40 756 | 35 789 | 33 684 | 34 238 | 37 997 | 33 252 | 12 795 |
| Aktīvi kopā | 12 737 | 12 357 | 57 716 | 72 035 | 81 074 | 128 311 | 130 881 | 93 839 | 106 034 | 118 737 | 117 053 | 146 376 | 192 104 | 331 228 | 343 719 | 261 524 | 136 429 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 14 672 | 14 628 | 48 901 | 29 929 | 46 855 | 62 378 | 51 760 | 58 638 | 94 035 | 54 337 | 48 726 | 76 220 | 123 643 | 193 685 | 213 497 | 133 393 | 68 537 |
| Ilgtermiņa saistības | 65 | 65 | 65 | 65 | 65 | 92 | 38 877 | 46 092 | 7223 | 31 081 | 34 333 | 35 553 | 33 833 | 19 333 | 11 333 | 8833 | 0 |
| Saistības kopā | 14 737 | 14 693 | 48 966 | 29 994 | 46 920 | 62 470 | 90 637 | 104 730 | 101 258 | 85 418 | 83 059 | 111 773 | 157 476 | 213 018 | 224 830 | 142 226 | 68 537 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4910 | -336 | 11 086 | 33 291 | -7887 | 17 906 | -25 597 | -51 135 | 13 714 | 816 | 675 | 609 | 25 | 83 582 | 679 | 409 | -51 406 |
| Pašu kapitāls kopā | -2000 | -2336 | 8750 | 42 041 | 34 154 | 65 841 | 40 244 | -10 891 | 2823 | 33 319 | 33 994 | 34 603 | 34 628 | 118 210 | 118 889 | 119 298 | 67 892 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 25 146 | 77 256 | 117 264 | 303 125 | 129 325 | 237 475 | 206 771 | 226 362 | 329 020 | 384 315 | 260 156 | 351 601 | 422 113 | 943 039 | 696 057 | 673 492 | 411 242 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4912 | -336 | 11 223 | 38 102 | -7888 | 19 623 | -25 193 | -50 744 | 14 423 | 1183 | 766 | 1086 | 286 | 83 870 | 950 | 589 | -51 406 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4910 | -336 | 11 223 | 38 103 | -7887 | 19 624 | -25 557 | -51 135 | 14 128 | 994 | 675 | 609 | 70 | 83 582 | 950 | 589 | -51 406 |
| Pārskata gada peļņa | -4910 | -336 | 11 086 | 33 291 | -7887 | 17 906 | -25 597 | -51 135 | 13 714 | 816 | 675 | 609 | 25 | 83 582 | 679 | 409 | -51 406 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 5 | 5 | 3 | 3 | 6 | 7 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALTENERGO"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALTENERGO" (reģ. nr. 40103175220) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pulkveža Brieža iela 43 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 411 242 €, par 38,9% mazāk nekā gadu iepriekš (673 492 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 19,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 51 406 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 82 248 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 136 429 € un pašu kapitāls 67 892 € (49,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.