Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEPmāja"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 68 774 | 68 447 | 60 212 | 22 468 | 2896 | 461 | 262 | 1579 | 2821 | 4494 | 8022 | 6158 | 99 092 | 2331 | 6229 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 39 166 | 29 584 | 46 384 | 55 624 | 99 628 | 81 435 | 58 409 | 38 605 | 2917 | 34 865 | 86 213 | 77 093 | 50 399 | 239 683 | 296 073 |
| Aktīvi kopā | 107 940 | 98 031 | 106 596 | 78 092 | 102 524 | 81 896 | 58 671 | 40 184 | 5738 | 39 359 | 94 235 | 83 251 | 149 491 | 242 014 | 302 302 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 133 225 | 0 | 0 | 560 | 493 | 547 | 491 | 681 | 1847 | 3163 | 7395 | 21 127 | 15 918 | 15 125 | 17 539 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 156 661 | 176 159 | 176 143 | 196 243 | 173 153 | 175 828 | 169 473 | 132 723 | 130 051 | 199 325 | 197 873 | 234 387 | 409 387 | 518 221 |
| Saistības kopā | 133 225 | 156 661 | 176 159 | 176 703 | 196 736 | 173 700 | 176 319 | 170 154 | 134 570 | 133 214 | 206 720 | 219 000 | 250 305 | 424 512 | 535 760 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -11 082 | -33 174 | -10 933 | 368 | 4399 | 2407 | -25 844 | -12 322 | 1138 | 69 727 | -18 629 | -23 264 | 35 802 | -81 684 | -50 960 |
| Pašu kapitāls kopā | -25 456 | -58 630 | -69 563 | -98 611 | -94 212 | -91 804 | -117 648 | -129 970 | -128 832 | -93 855 | -112 485 | -135 749 | -100 814 | -182 498 | -233 458 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 19 965 | 16 638 | 2562 | 0 | 2478 | 10 239 | 13 355 | 83 421 | 54 178 | 115 489 | 27 118 | 26 947 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -14 847 | -15 600 | -24 331 | -143 637 | 4399 | -22 593 | -25 844 | -12 322 | -36 952 | 69 730 | -18 579 | -23 264 | 35 802 | -81 684 | -50 960 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | -4401 | -2817 | 7482 | -1264 | 69 730 | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 082 | -33 174 | -10 933 | 368 | 4399 | 2407 | -25 844 | -12 322 | 1230 | 69 730 | -18 579 | -23 264 | 35 802 | -81 684 | -50 960 |
| Pārskata gada peļņa | -11 082 | -33 174 | -10 933 | 368 | 4399 | 2407 | -25 844 | -12 322 | 1138 | 69 727 | -18 629 | -23 264 | 35 802 | -81 684 | -50 960 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | 2158 | 362 | 0 | 49 | 1265 | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | 18 192 | 23 027 | 19 804 | 35 688 | 0 | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEPmāja"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEPmāja" (reģ. nr. 40103178532) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Paula Lejiņa iela 6 - 65.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 26 947 €, par 0,6% mazāk nekā gadu iepriekš (27 118 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 50 960 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 26 947 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-233 458 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.