SIA "VEFOVEC-Z"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1977 | 2182 | 2831 | 3490 | 2519 | 6378 | 23 825 | 45 748 | 112 144 | 138 350 | 119 688 | 127 007 | 134 585 | 115 949 | 46 758 | 66 978 | 64 339 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6732 | 4389 | 2959 | 2612 | 3214 | 5121 | 18 546 | 25 837 | 20 624 | 24 534 | 14 554 | 8306 | 22 946 | 44 689 | 45 171 | 45 171 | 45 171 |
| Aktīvi kopā | 8709 | 6571 | 5790 | 6102 | 5733 | 11 499 | 42 371 | 71 585 | 132 768 | 162 884 | 134 242 | 135 313 | 157 531 | 160 638 | 91 929 | 112 149 | 109 510 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2474 | 3102 | 8687 | 11 179 | 10 778 | 29 675 | 38 698 | 41 804 | 68 515 | 79 966 | 75 438 | 81 069 | 99 983 | 69 434 | 42 224 | 105 939 | 72 634 |
| Ilgtermiņa saistības | 23 325 | 28 305 | 36 545 | 45 395 | 56 605 | 85 393 | 84 108 | 70 608 | 61 608 | 54 108 | 35 608 | 10 148 | 1978 | 57 590 | 39 415 | 31 342 | 63 898 |
| Saistības kopā | 25 799 | 31 407 | 45 232 | 56 574 | 67 383 | 115 068 | 122 806 | 112 412 | 130 123 | 134 074 | 111 046 | 91 217 | 101 961 | 127 024 | 81 639 | 137 281 | 136 532 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -10 911 | -13 646 | -25 707 | -11 030 | -19 700 | -15 848 | 23 134 | 39 608 | 43 472 | 26 164 | -5613 | 20 900 | 11 473 | -21 955 | -23 325 | -35 421 | -1890 |
| Pašu kapitāls kopā | -17 090 | -24 836 | -39 442 | -50 472 | -61 650 | -103 569 | -80 435 | -40 827 | 2645 | 28 810 | 23 196 | 44 096 | 55 570 | 33 614 | 10 290 | -25 132 | -27 022 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 67 759 | 73 056 | 94 037 | 124 781 | 150 055 | 280 730 | 361 715 | 540 176 | 727 630 | 835 519 | 756 510 | 397 585 | 237 000 | 491 338 | 557 491 | 578 936 | 548 682 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -10 911 | -13 646 | -25 707 | -11 025 | -19 605 | -15 824 | 23 130 | 39 608 | 47 894 | 26 837 | -2979 | 21 733 | 11 714 | -17 166 | -12 259 | -26 949 | 6571 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 911 | -13 646 | -25 707 | -11 030 | -19 700 | -15 848 | 23 134 | 39 608 | 45 477 | 26 164 | -5613 | 20 900 | 11 473 | -21 955 | -23 325 | -35 421 | -1890 |
| Pārskata gada peļņa | -10 911 | -13 646 | -25 707 | -11 030 | -19 700 | -15 848 | 23 134 | 39 608 | 43 472 | 26 164 | -5613 | 20 900 | 11 473 | -21 955 | -23 325 | -35 421 | -1890 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 12 | 15 | 17 | 22 | 27 | 27 | 30 | 43 | 40 | 40 | 34 | 31 | 21 | 14 | 25 | 20 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VEFOVEC-Z"
Pārskats
SIA "VEFOVEC-Z" (reģ. nr. 40103178744) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Juglas iela 5 k-1 - 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 548 682 €, par 5,2% mazāk nekā gadu iepriekš (578 936 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1890 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 20 (gadu iepriekš 25). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 27 434 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (65,5%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-27 022 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.