Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TRIS-A"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 176 669 | 231 188 | 256 379 | 235 836 | 217 361 | 278 511 | 260 920 | 243 478 | 315 305 | 280 976 | 170 810 | 155 546 | 178 773 | 190 335 | 185 909 | 264 738 | 194 182 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 203 | 6282 | 13 816 | 10 328 | 7367 | 7943 | 7943 | 167 | 18 644 | 14 676 | 10 791 | 10 476 | 8463 | 7093 | 4910 | 2950 | 0 |
| Aktīvi kopā | 176 872 | 237 470 | 270 195 | 246 164 | 224 728 | 286 454 | 268 863 | 243 645 | 333 949 | 295 652 | 181 601 | 166 022 | 187 236 | 197 428 | 190 819 | 267 688 | 194 182 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 86 413 | 86 027 | 88 417 | 84 613 | 71 635 | 92 846 | 242 449 | 211 428 | 278 249 | 253 150 | 82 872 | 103 365 | 119 683 | 120 725 | 110 915 | 160 354 | 135 918 |
| Ilgtermiņa saistības | 93 598 | 134 380 | 164 646 | 144 467 | 135 615 | 168 204 | 0 | 0 | 18 313 | 7653 | 125 479 | 126 072 | 149 751 | 157 213 | 156 096 | 174 084 | 210 955 |
| Saistības kopā | 180 011 | 220 407 | 253 063 | 229 080 | 207 250 | 261 050 | 242 449 | 211 428 | 296 562 | 260 803 | 208 351 | 229 437 | 269 434 | 277 938 | 267 011 | 334 438 | 346 873 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -18 371 | 20 018 | 69 | 137 | 394 | 534 | 1010 | 5803 | 5170 | -2479 | -9317 | -36 665 | -18 784 | 1689 | 4318 | 9440 | -85 942 |
| Pašu kapitāls kopā | -3139 | 16 878 | 16 947 | 17 084 | 17 478 | 25 404 | 26 414 | 32 217 | 37 387 | 34 849 | -26 750 | -63 415 | -82 198 | -80 510 | -76 192 | -66 750 | -152 691 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 89 170 | 202 719 | 333 437 | 334 113 | 281 756 | 359 624 | 435 175 | 474 414 | 619 245 | 593 736 | 612 782 | 292 397 | 181 134 | 359 066 | 236 048 | 251 701 | 116 868 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -18 378 | 20 018 | 69 | 137 | 394 | 534 | 1010 | 5803 | 5280 | -2091 | -8507 | -36 426 | -18 663 | 1719 | 4318 | 9440 | -85 942 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -18 378 | 20 018 | 69 | 137 | 394 | 534 | 1010 | 5803 | 5170 | -2479 | -8808 | -36 638 | -18 784 | 1689 | 4318 | 9440 | -85 942 |
| Pārskata gada peļņa | -18 371 | 20 018 | 69 | 137 | 394 | 534 | 1010 | 5803 | 5170 | -2479 | -9317 | -36 665 | -18 784 | 1689 | 4318 | 9440 | -85 942 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TRIS-A"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TRIS-A" (reģ. nr. 40103179241) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., Vētras, Amatnieku iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 116 868 €, par 53,6% mazāk nekā gadu iepriekš (251 701 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 85 942 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 116 868 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (34%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-152 691 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.