SIA Hospiss MājaAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 26 036 | 15 418 | 5200 | 15 272 | 3943 | 3971 | 3970 | 3969 | 35 | 18 007 | 26 831 | 67 182 | 95 203 | 37 956 | 341 191 | 518 461 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1651 | 17 700 | 13 713 | 1470 | 2092 | 2092 | 2092 | 2092 | 2092 | 2092 | 2092 | 0 | 973 | 219 | 16 034 | 169 286 |
| Aktīvi kopā | 27 687 | 33 118 | 18 913 | 16 742 | 6035 | 6063 | 6062 | 6061 | 2127 | 20 099 | 28 923 | 67 182 | 96 176 | 38 175 | 357 225 | 687 747 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 25 405 | 27 087 | 18 305 | 21 796 | 13 345 | 13 694 | 13 899 | 14 442 | 1944 | 1937 | 1226 | 27 722 | 43 504 | 413 | 219 533 | 327 172 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 741 |
| Saistības kopā | 25 405 | 27 087 | 18 305 | 21 796 | 13 345 | 13 694 | 13 899 | 14 442 | 1944 | 1937 | 1226 | 27 722 | 43 504 | 413 | 219 533 | 337 913 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 444 | 3749 | -5423 | -5662 | -119 | -322 | -206 | -544 | 8564 | 17 979 | 9535 | -8237 | 3212 | -17 910 | 99 930 | 212 142 |
| Pašu kapitāls kopā | 2282 | 6031 | 608 | -5054 | -7310 | -7631 | -7837 | -8381 | 183 | 18 162 | 27 697 | 39 460 | 52 672 | 37 762 | 137 692 | 349 834 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 24 941 | 143 745 | 4914 | 351 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 400 | 11 700 | 109 448 | 506 163 | 207 703 | 1 463 446 | 2 982 718 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 444 | 1641 | -5423 | -5662 | -119 | -322 | -156 | -544 | 8564 | 17 979 | 9535 | -8237 | 3212 | -17 910 | 98 810 | 213 419 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 444 | 3749 | -5423 | -5662 | -119 | -322 | -156 | -544 | 8564 | 17 979 | 9535 | -8237 | 3212 | -17 910 | 99 930 | 212 142 |
| Pārskata gada peļņa | 444 | 3749 | -5423 | -5662 | -119 | -322 | -206 | -544 | 8564 | 17 979 | 9535 | -8237 | 3212 | -17 910 | 99 930 | 212 142 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 | 28 | 13 | 17 | 139 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Nodibinājums "HOSPISS LV" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Neimane un Zosule" — 2 kopīgas personas
- SIA "Audeju Services"
- SIA "BERTA NAMS"
- SIA "BONIMA"
- SIA "Barca"
- SIA "IZ ASSETS"
- SIA "Mīļas Mājas"
- SIA "Positive Service"
- SIA Palliative medicine
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DELSICO PROJEKTI"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GALLERY OLD CITY"
Kopsavilkums: SIA Hospiss Māja
Pārskats
SIA Hospiss Māja (reģ. nr. 40103180289) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Audēju iela 14 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 982 718 €, par 104% vairāk nekā gadu iepriekš (1 463 446 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 37,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 212 142 € (7,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 139 (gadu iepriekš 17). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 21 458 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 687 747 € un pašu kapitāls 349 834 € (50,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (37,8%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.