Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Access Group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 80 984 | 98 268 | 141 107 | 267 157 | 331 959 | 345 537 | 338 195 | 379 276 | 284 218 | 353 603 | 458 710 | 544 841 | 387 999 | 339 480 | 376 057 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 161 960 | 118 112 | 161 065 | 180 342 | 150 875 | 114 988 | 195 407 | 719 144 | 647 148 | 571 189 | 491 441 | 409 530 | 344 460 | 257 925 | 184 959 |
| Aktīvi kopā | 242 944 | 216 380 | 302 172 | 447 499 | 482 834 | 460 525 | 533 602 | 1 098 420 | 931 366 | 924 792 | 950 151 | 954 371 | 732 459 | 597 405 | 561 016 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 77 376 | 46 584 | 86 434 | 134 519 | 111 256 | 66 129 | 72 877 | 481 478 | 152 780 | 137 466 | 149 521 | 144 026 | 114 943 | 67 341 | 58 265 |
| Ilgtermiņa saistības | 64 573 | 62 446 | 59 128 | 116 935 | 115 768 | 157 268 | 157 268 | 149 855 | 340 548 | 291 110 | 232 854 | 174 599 | 155 855 | 123 855 | 123 855 |
| Saistības kopā | 141 949 | 109 030 | 145 562 | 251 454 | 227 024 | 223 397 | 230 145 | 631 333 | 493 328 | 428 576 | 382 375 | 318 625 | 270 798 | 191 196 | 182 120 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 84 354 | 6355 | 49 260 | 10 876 | 53 486 | -12 403 | 66 329 | 163 636 | 5394 | 58 178 | 71 559 | 67 970 | -174 085 | -55 452 | -27 313 |
| Pašu kapitāls kopā | 100 995 | 107 350 | 156 610 | 196 045 | 249 531 | 237 128 | 303 457 | 467 087 | 438 038 | 496 216 | 567 776 | 635 746 | 461 661 | 406 209 | 378 896 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 120 386 | 99 745 | 263 781 | 160 434 | 158 340 | 82 455 | 174 127 | 301 751 | 256 184 | 218 112 | 303 154 | 223 419 | 13 455 | 78 041 | 78 000 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 93 731 | 14 651 | 56 558 | 19 787 | 33 644 | -11 828 | 73 113 | 163 653 | 15 704 | 69 108 | 79 775 | 73 629 | -170 181 | -55 217 | -27 313 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 93 731 | 11 075 | 54 723 | 15 159 | 64 190 | -11 828 | 73 113 | 163 653 | 5727 | 58 178 | 71 559 | 67 970 | -174 085 | -55 452 | -27 313 |
| Pārskata gada peļņa | 84 354 | 6355 | 49 260 | 10 876 | 53 486 | -12 403 | 66 329 | 163 636 | 5394 | 58 178 | 71 559 | 67 970 | -174 085 | -55 452 | -27 313 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 443 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "VALIANTS" SIA — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Access Group"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Access Group" (reģ. nr. 40103181087) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Zušu iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 78 000 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 3,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 27 313 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 000 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 561 016 € un pašu kapitāls 378 896 € (67,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (45%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.