SIA "SELF Loģistika"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 323 178 | 487 653 | 325 817 | 417 993 | 340 312 | 648 106 | 537 071 | 559 506 | 409 335 | 417 240 | 262 877 | 378 798 | 478 658 | 823 013 | 607 792 | 625 942 | 451 163 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 59 776 | 58 548 | 47 841 | 59 089 | 43 336 | 36 034 | 51 861 | 58 106 | 58 341 | 95 959 | 104 291 | 109 177 | 111 120 | 83 126 | 114 446 | 176 090 | 210 798 |
| Aktīvi kopā | 382 954 | 546 201 | 373 658 | 477 082 | 383 648 | 684 140 | 588 932 | 617 612 | 467 676 | 513 199 | 367 168 | 487 975 | 589 778 | 906 139 | 722 238 | 802 032 | 661 961 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 261 536 | 363 548 | 185 276 | 272 186 | 154 653 | 325 909 | 237 707 | 306 059 | 183 368 | 217 366 | 104 740 | 267 795 | 281 724 | 534 382 | 338 544 | 379 679 | 210 806 |
| Ilgtermiņa saistības | 10 203 | 17 150 | 8234 | 2668 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 710 | 28 311 | 15 913 | 4044 | 13 732 |
| Saistības kopā | 271 739 | 380 698 | 193 510 | 274 854 | 154 653 | 325 909 | 237 707 | 306 059 | 183 368 | 217 366 | 104 740 | 267 795 | 322 434 | 562 693 | 354 457 | 383 723 | 224 538 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 29 354 | 54 288 | 7972 | 20 251 | 29 596 | 34 156 | -5566 | -34 726 | -27 245 | 11 525 | -33 405 | -42 248 | 47 164 | 76 102 | 24 335 | 50 528 | 19 114 |
| Pašu kapitāls kopā | 111 215 | 165 503 | 173 475 | 193 726 | 223 322 | 351 845 | 346 279 | 311 553 | 284 308 | 295 833 | 262 428 | 220 180 | 267 344 | 343 446 | 367 781 | 418 309 | 437 423 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 920 707 | 3 509 071 | 3 943 628 | 3 751 382 | 4 291 246 | 5 196 556 | 4 152 869 | 4 473 243 | 3 872 183 | 5 478 673 | 2 772 844 | 2 376 668 | 3 524 827 | 6 534 298 | 5 235 245 | 5 336 985 | 4 103 192 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 33 473 | 65 590 | 9980 | 25 631 | 33 496 | 42 548 | -4430 | -34 726 | -27 245 | 11 525 | -33 405 | -42 248 | 47 164 | 76 102 | 24 335 | 50 528 | 19 114 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 33 114 | 63 743 | 8930 | 25 045 | 33 447 | 42 548 | -4430 | -34 726 | -27 245 | 11 525 | -33 405 | -42 248 | 47 164 | 76 102 | 24 335 | 50 528 | 19 114 |
| Pārskata gada peļņa | 29 354 | 54 288 | 7972 | 20 251 | 29 596 | 34 156 | -5566 | -34 726 | -27 245 | 11 525 | -33 405 | -42 248 | 47 164 | 76 102 | 24 335 | 50 528 | 19 114 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SELF Loģistika"
Pārskats
SIA "SELF Loģistika" (reģ. nr. 40103181119) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Skaistkalnes iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 4 103 192 €, par 23,1% mazāk nekā gadu iepriekš (5 336 985 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 19 114 € (0,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 683 865 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 661 961 € un pašu kapitāls 437 423 € (66,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%): LATVIJAS FINIERIS, Akciju sabiedrība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.