Sabiedrība ar ierobežotu atbildību EnvilatAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 43 000 € (34% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1965 | 1945 | 1945 | 1945 | 1900 | 43 183 | 6029 | 2763 | 6238 | 28 895 | 69 331 | 183 961 | 136 301 | 91 469 | 50 655 | 35 562 | 480 106 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 386 | 87 533 | 68 585 | 42 773 | 32 960 | 55 207 | 60 773 | 93 703 | 131 562 | 125 481 | 116 756 | 94 476 |
| Aktīvi kopā | 1965 | 1945 | 1945 | 1945 | 1900 | 71 569 | 93 562 | 71 348 | 49 011 | 61 855 | 124 538 | 244 734 | 230 004 | 223 031 | 176 136 | 152 318 | 574 582 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 002 | 19 133 | 15 728 | 20 100 | 17 218 | 27 807 | 158 239 | 22 431 | 35 115 | 36 952 | 24 058 | 435 403 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 647 | 11 031 | 5402 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6771 | 2631 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 002 | 35 780 | 26 759 | 25 502 | 17 218 | 27 807 | 158 239 | 22 431 | 41 886 | 39 583 | 24 058 | 435 403 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -35 | -20 | 0 | 0 | -45 | 39 863 | 15 215 | -13 146 | -11 080 | 21 128 | 72 757 | 1014 | 140 079 | 1572 | 407 | 28 307 | 53 919 |
| Pašu kapitāls kopā | 1965 | 1945 | 1945 | 1945 | 1900 | 42 567 | 57 782 | 44 589 | 23 509 | 44 637 | 96 731 | 86 495 | 207 573 | 181 145 | 136 553 | 128 260 | 139 179 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 120 687 | 121 755 | 131 184 | 126 498 | 212 013 | 389 867 | 265 564 | 1 127 233 | 278 882 | 678 524 | 333 584 | 903 773 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -35 | -20 | 0 | 0 | -45 | 45 192 | 15 937 | -12 557 | -10 332 | 22 115 | 73 006 | 1014 | 144 879 | 8732 | 12 172 | 37 765 | 63 551 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -35 | -20 | 0 | 0 | -45 | 45 081 | 15 404 | -13 146 | -10 652 | 21 884 | 72 993 | 1014 | 144 879 | 8572 | 11 657 | 37 457 | 64 669 |
| Pārskata gada peļņa | -35 | -20 | 0 | 0 | -45 | 39 863 | 15 215 | -13 146 | -11 080 | 21 128 | 72 757 | 1014 | 140 079 | 1572 | 407 | 28 307 | 53 919 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 0 | 20 663 | 11 250 | 19 001 | 28 000 | 44 999 | 36 600 | 43 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Envilat
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Envilat (reģ. nr. 40103182241) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Parka iela 60.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 903 773 €, par 171% vairāk nekā gadu iepriekš (333 584 €). 2025. gada peļņa bija 53 919 € (6,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 451 887 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 574 582 € un pašu kapitāls 139 179 € (24,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.