EUROPACK SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9997 | 6501 | 2697 | 608 | 347 | 0 | 4332 | 147 112 | 401 299 | 99 159 | 231 159 | 115 541 | 96 140 | 3601 | 390 083 | 360 219 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 24 492 | 19 067 | 11 542 | 7333 | 5373 | 4322 | 0 | 60 013 | 56 923 | 937 | 1439 | 2679 | 2045 | 571 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 34 489 | 25 568 | 14 239 | 7941 | 5720 | 4322 | 4332 | 207 125 | 458 222 | 100 096 | 232 598 | 118 220 | 98 185 | 4172 | 390 083 | 360 219 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 13 983 | 3981 | 1016 | 0 | 0 | 0 | 4274 | 195 980 | 269 845 | 255 853 | 98 985 | 230 616 | 38 115 | 0 | 4439 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 49 692 | 57 629 | 63 175 | 63 396 | 90 050 | 90 050 | 90 175 | 496 323 | 1 017 192 | 1 025 000 | 859 000 | 792 696 | 1 159 745 | 1 212 195 | 1 701 300 | 1 685 000 |
| Saistības kopā | 63 675 | 61 610 | 64 191 | 63 396 | 90 050 | 90 050 | 94 449 | 692 303 | 1 287 037 | 1 280 853 | 957 985 | 1 023 312 | 1 197 860 | 1 212 195 | 1 705 739 | 1 685 000 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -36 077 | -6856 | -13 910 | -5503 | -5579 | -1398 | -4389 | -395 061 | -343 637 | -351 942 | 455 370 | -179 705 | -194 583 | -108 348 | -107 633 | -9125 |
| Pašu kapitāls kopā | -29 186 | -36 042 | -49 952 | -55 455 | -84 330 | -85 728 | -90 117 | -485 178 | -828 815 | -1 180 757 | -725 387 | -905 092 | -1 099 675 | -1 208 023 | -1 315 656 | -1 324 781 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 20 194 | 12 751 | 4035 | 1435 | 0 | 0 | 0 | 1 419 466 | 1 140 168 | 1 391 238 | 2 566 467 | 1 650 010 | 791 633 | 210 329 | 82 540 | 128 056 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -36 077 | -6817 | -13 910 | -5503 | -5579 | -1348 | -4339 | -394 769 | -343 092 | -343 678 | 458 075 | -179 736 | -194 583 | -108 348 | -107 633 | -9125 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -36 077 | -6856 | -13 910 | -5503 | -5579 | -1348 | -4339 | -395 061 | -343 067 | -350 108 | 456 263 | -179 588 | -194 583 | -108 348 | -107 633 | -9125 |
| Pārskata gada peļņa | -36 077 | -6856 | -13 910 | -5503 | -5579 | -1398 | -4389 | -395 061 | -343 637 | -351 942 | 455 370 | -179 705 | -194 583 | -108 348 | -107 633 | -9125 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 18 | 10 | 10 | 6 | 0 | 0 | 1 | 11 | 10 | 10 | 10 | 9 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: EUROPACK SIA
Pārskats
EUROPACK SIA (reģ. nr. 40103187817) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Hugo Celmiņa iela 11 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 128 056 €, par 55,1% vairāk nekā gadu iepriekš (82 540 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 9125 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 014 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1 324 781 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.